Tarkan Ruslara Narenciye satacak

Rusya’da gösterilmek üzere hazırlanan tanıtım filmleri ve afişleri Rusya televizyonlarıyla caddelerinde ve toplu taşıma araçlarında..

Tarkan Ruslara Narenciye satacak

Portakallar Limonlar İçinde Bir Ünlü

Şarkıcı Tarkan'ın oynadığı Narenciye Tanıtım Grubu reklam filmi 12 Kasım'da Rusya'da yayına girecek.

MERSİN - Türk narenciyecisinin dünya pazarındaki payının artırılmasına yönelik çalışmalar kapsamında Tarkan’ın da yer aldığı tanıtım filmi, 12 Kasım’da Rusya’da yayına girecek. Narenciye ürünlerinin yurt içinde tüketimini artırmak ve Türk narenciyesinin yurt dışında bir marka haline gelmesini sağlamaya yönelik şubat ayında kurulan Narenciye Tanıtım Grubu (NTG), çalışmalarını sürdürüyor.

Rusya’da gösterilmek üzere hazırlanan tanıtım filmleri ve afişleri Rusya televizyonlarıyla caddelerinde ve toplu taşıma araçlarında yayınlanmaya başlayacak. Rusya’daki pazarının gelişmesi hedeflenen uygulama kapsamında, Türk narenciyesi yönetmen Ezel Akay tarafından çekilen tanıtım filmin dört yaygın televizyonda, hazırlanan afişler ise Moskova ve St. Petersburg’taki 80 ilan tahtası, 66 toplu taşıma aracı ve 12 ulusal dergide Rusya halkıyla buluşacak. NTG Başkan Vekili Ali Kavak, “Tarkan, Rusya’da çok sevilen, popüler bir sanatçı. Onun bu avantajını kullanarak amacımıza önemli bir ivme kazandıracağı umudundayım” dedi.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176