Genelkurmay İlahiyatçı Subay Alacak

Türk Silahlı Kuvvetleri, ilahiyat fakültesi mezunu eleman istihdam edecek.

Genelkurmay İlahiyatçı Subay Alacak

Genelkurmay İlahiyatçı Subay Alacak

Kara Kuvvetleri'nin muvazzaf ve sözleşmeli subay alımıyla ilgili duyurusunda, piyade, tank, topçu, hava savunma, istihkam, ulaştırma, ikmal, bakım ve maliye, eğitim branşlarında 496 subay istihdam edileceği açıklandı.

Kurumun internet sitesindeki ilana göre, ağırlığı öğretmen kadrosu oluşturacak. İngilizce, Almanca, Fransızca, edebiyat, tarih, matematik ve rehberlik , mühendislik, diş tabibi, veteriner, sağlık, tabib branşlarının yanında ilahiyat fakültesi mezunları da başvuruda bulunabilecek.

2 ilahiyat mezununun alınacağı müracaatlarda son gün 26 Temmuz.

Genelkurmay Başkanlığı'nın personel alımıyla ilgili kendi sitesinde yayınladığı ilana //pertem.kkk.tsk.tr/subay/basvuru/sbkilavuz.htm adresinden ulaşılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
nagehan akdeniz
nagehan akdeniz - 10 yıl Önce

İlahi editör bundan daha normal ne olabilir.İlahiyatçı her yere lazım.alınır.Haber değerimi var.. anlamadım.

DenizHaber Editör
DenizHaber Editör - 10 yıl Önce

Sayın Nagehan Akdeniz,

Yorumda bulunduğunuz haber bizim için haber değeri taşımaktadır. Haberi okuduğunuzda herhangi bir yorum olmadığını görmüş olmalısınız. Birçok işsizin olduğu ülkemizde her eleman arama ilanı bizim için haber değeri taşımaktadır. Sizin için bu böyle olmayabilir. Ama bu haberleri bekleyen milyonlarca insan olduğunu da düşünmelisiniz, Saygılarımızla...

nagehan  akdeniz
nagehan akdeniz - 10 yıl Önce

Cevabınıza teşekkürler.. olayın eleman alınacak şeklinde bir haber değeri var diyorsunuz.biz okuyucular olarak ayrıca bir açıklama istiyoruz .zor anlıyor olabiliriz haklısınız.. bu haberin haber değerinin işsizliğin had safhada olduğu ülkemizde sunulan bir iş fısatı yönünden değerlendirmek gerektiğini böylece anlamış olduk ..çok çok teşekkürler.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176