banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Denizci öğrenciler ‘yıpranma payı kılavuzu’nu teslim etti!

Deniz Araştırma ve Geliştirme Gönüllüleri Denizci Öğrenciler Birliği, hazırladıkları ‘Denizciler İçin Yıpranma Payı Kılavuzu’nu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Denizcilik Genel Müdürlüğü ve ilgili diğer devlet kuruluşlarına teslim etti.

GUNDEM 16.02.2021, 11:44 16.02.2021, 12:22 Halit Emre İbrahimoğlu
197
Denizci öğrenciler ‘yıpranma payı kılavuzu’nu teslim etti!

Deniz Araştırma ve Geliştirme Gönüllüleri Denizci Öğrenciler Birliği, hazırladıkları ‘Denizciler İçin Yıpranma Payı Kılavuzu’nun, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Denizcilik Genel Müdürlüğü ve ilgili diğer devlet kuruluşlarına teslim edildiğini açıkladı.

DARGEB Twitter hesabından yapılan paylaşımda şu ifadeler yer aldı; ''DARGEB ailesi olarak “Denizciler İçin Yıpranma Payı Hakkı” kılavuzumuzu önerge formatında Denizcilik Genel Müdürlüğüne ve ilgili diğer devlet kuruluşlarına teslim etmiş bulunmakta, sözümüzün ardında durmaktayız.''

DARGEB Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

''DARGEB Denizci Öğrenciler Birliği olarak,

Daha iyi çalışma şartları ve hakkımız olanın teslim edilmesi için elimizden geleni yapacağımıza söz verdiğimiz gün çalışmalarımıza başladık. Nitekim çalışmalarımızın ilk meyvesi olan “Denizciler için Yıpranma Payı” Kılavuzumuzu önerge formatında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına ve Denizcilik Genel Müdürlüğüne beyan ettik. Haklarımızı öğrenmek ve bilinçli şekilde savunmak için kılavuzumuzu tüm denizcilerle paylaşıyoruz. Bu kılavuzu vefat eden tüm denizcilerimizin aziz hatıralarına armağan ediyoruz.

DARGEB Yönetim Kurulu
DARGEB Denizci Öğrenciler Birliği''

Kılavuza ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (1)
kaptan 9 ay önce
Sizleri kutluyorum.geç kalınmış olsa bile belki kaldıran sözde denizciler belki herhangi bir torba yasaya koyarlar belki.
18
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü