banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

"Ciple giderken otobüstekileri görünce..."

Gazeteci Bilal Özcan'ın sunduğu "Laf Aramızda" programına konuk olan "İzdivaç" programının eski sunucusu Esra Erol, gözyaşlarına boğuldu...

GUNDEM 22.09.2009, 01:18
2972

"Ciple giderken otobüstekileri görünce ağlıyorum"
 
Gazeteci Bilal Özcan'ın sunduğu "Laf Aramızda" programına konuk olan "İzdivaç" programının eski sunucusu Esra Erol, gözyaşlarına boğuldu

Özcan'ın "Hep böyle neşeli misin?" sorusu üzerine hayatından örnekler veren Erol, bir anda duygulanarak ağlamaya başladı.

Erol'un kendisini duygulandıran yanıtı ise şöyleydi: "Aslında ben çok gülerim ama bir o kadar da hüzünlü bir insanım. Mesela bir gün arabayla giderken, yanımdaki otobüse baktım, tıkış tıkıştı! Yağmur da yağıyordu, hava çok soğuktu. O an otobüse daha fazla bakamadım ve kafamı çevirdim. Gözyaşlarıma hakim olamadım. Çünkü ben o otobüsteki insanların ne düşündüğünü çok iyi biliyorum. Ben de otobüse biniyordum. Dragos'tan binip, Mecidiyeköy'e geçiyordum ve bir saat sürüyordu. O yüzden obüstekilerin ne hissettiğini iyi biliyorum."    
 

Yorumlar (3)
çağlar çağlar 12 yıl önce
Bu ne demek Allah aşkına... Cipte giderken otobüstekilere ağlamak.. Gerçek çok talihsiz bir açıklama.. Sayın Erol insanları kümsemeyi öğrenmiş anlaşılan.. Çok iğrenç bir açıklama bu.. Burda sadece vurgulanmak istenen maalesef "Cip"
12 yıl önce
Vah canımm. Yazık sana. E in otobüse bin..Gelmedi mi aklına.?
cemalokka 7 yıl önce
Ulan çok pis eziklendim
10
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü