banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Can Göle için gözyaşları sel oldu

Londra'da spor yaparken beyin kanaması geçirerek ölen 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Can Göle, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

GUNDEM 29.02.2020, 01:01 Nermin İstikbal
700
Can Göle için gözyaşları sel oldu

Can Göle için gözyaşları sel oldu

Efe Denizcilik ve Canmarine Denizciliğin sahibi Cengizhan Göle'nin küçük oğlu Can Göle Londra’da üniversitede işletme eğitimi görüyordu.19 yaşındaki Can Göle, spor yaptığı sırada baygınlık geçirerek yere düştü. Beyin kanaması geçirdiği öğrenilen Göle, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Cenazesi Türkiye’ye getirilen Can Göle için Üsküdar’daki Şakirin camiinde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine ailesi,yakınları ve arkadaşları katıldı.

Taziyeleri Can Göle'nin babası Cengizhan Göle ve ağabeyi Efe Göle taziyeleri kabul ederken. annesi Nüket Göle, oğlunun tabutuna konulan fotoğrafı severek gözyaşı döktü. Can Göle'nin arkadaşları da onu son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Can Göle’nin cenazesi Cuma namazına mütakip kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Can Göle’nin dedesi Selçuk Göle “İdman yaparken kendinden geçiyor,yere düşüyor. Spor yapıyor yani. Doktorların söylediği beyinde bir damar varmış. O doğuştan da kan yaratabilirmiş ya da yaş ilerledikçe olabilirmiş. Doktordan öğrendiğim kadar her tarafı kan kaplamış. Londra’da üniveriste eğitimi görüyordu “ diye konuştu.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü