banner191

banner148

banner179

banner176

Büyük İkramiye Kimlere Çıktı?

Milli Piyango'nun 30 milyon liralık yılbaşı büyük ikramiyesi çeyrek bilete isabet etti ve 4'e bölündü. Milyoner olan 4 talihliden ortaya çıkan yok.

GUNDEM 02.01.2010, 18:50
Büyük İkramiye Kimlere Çıktı?

Büyük İkramiye Kimlere Çıktı?

Hayalleri süsleyen büyük ikramiye sahiplerini buldu. 7.5 liraya aldıkları çeyrek bilet, 4 kişiyi milyoner yaptı.

Milli Piyango’nun 30 milyon liralık yılbaşı büyük ikramiyesi "3326924" numaralı çeyrek bilete isabet etti ve 4’e bölündü.

Talihlilerin ikisi İstanbul’dan diğerleri de Isparta ve Ankara’dan çıktı. Ancak talihlilerden şimdiye kadar ortaya çıkan olmadı.

İstanbul’daki talihlilerden biri, biletini Millli Piyango bayiliği de yapan bir kırtasiyeden satın aldı.

Kırtasiye sahibi Mürsel Boylu, "Bizden büyük ikramiye çıktığı için çok mutluyuz, arkadaşımıza faydalı olabildiysek ne mutlu bize. Bu zamanda paranın çok büyük önemi var, inşallah o da parayı güzel yerlere harcar" diye konuştu.

Kırtasiye sahibi talihliden "O paranın zekatını vermeli" isteğinde de bulunurken şimdi herkes, bu talihlinin ortaya çıkıp çıkmayacağını merak ediyor.

Bir başka talihlinin olduğu Isparta’da da talihlinin kim olduğu merak konusu. Isparta’da büyük ikramiye çıkan çeyrek bileti satan Milli Piyango Bayii Zeki Danışman, "Çeyrek bilet çıkan vatandaş parasını iyi yerlerde kullansın" dileğinde bulundu.

Yorumlar (0)
21°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?