Başbakan'ı Kızdıran Söylenti

Demokratik açılım sürecinden rahatsız olan 8 milletvekili Ak Parti'den istifa edecek.

Başbakan'ı Kızdıran Söylenti

Başbakan'ı Kızdıran Söylenti

ANAP ve DYP kökenli 8 milletvekili demokratik açılım sürecinden rahatsız olduğu için istifa ederek Demokrat Parti'ye geçecek. Sözcü'nün haberine göre; Demokrat Parti'ye geçecek milletvekillerinin isimleri şunlar:

Bayburt Milletvekili Ülkü Güney
Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya
Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Sağlam
Ardahan Milletvekili Saffet Kaya
İstanbul Milletvekili Murat Başeskioğlu

Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan
Kırıkkale Milletvekili Vahit Erdem
Ankara Miletvekili Zekai Özcan

Kapalı bir şekilde vekilleri uyaracak

Önümüzdeki günlerde Demokratik açılım süreciyle ilgili yasaları Meclis'e taşımaya hazırlanan Başbakan Erdoğan ise çok sert. İddialara göre muhalif milletvekillerinden rahatsız olan Erdoğan önümüzdeki günlerde kapalı bir toplantıda adı geçen milletvekillerini uyaracak.

Başbakan'ın, "Eğer zaman kaybedersek ülkemiz de partimiz de zarar görür. Sürece katkı verin ya da baltalamayın. Bu trenden inen olursa bir daha binemez. Herkes buna göre yolunu seçsin" diye uyaracağı konuşuluyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rasim Çiçekçi
Rasim Çiçekçi - 9 yıl Önce

Eski kültür bakanı Namık Kemal Zeybek' in de gececeğini duyduk. Merkez sağın bir şekilde toparlanıp, devlet kültürü olmayan hükümet partisinden ülkenin kurulması gerekmektedir. Aksi halde bu gidişat doğru değil. Bunlar devleti yönetmek yerine devlete karşı adeta muhalefet yapıyorlar.

- 9 yıl Önce

AYLARDIR ACILIM SOZLERI HAVALARDA UCUSUYOR.BU ACILIM BIRDE HALKLA PAYLASILSADA REFERANDUM ONCESI BİZDE BİLSEK YORUMLASAK.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176