banner191

banner148

banner179

banner176

7 Yeni Film Gösterimde

Aklı Havada,Kim Kiminle Nerede?,Sherlock Holmes,Pıtırcık,Paranormal Activity ile Türk filmleri Gelecekten Bir Gün ve Kaptan Feza haftanın yenileri..

GUNDEM 17.01.2010, 00:33
7 Yeni Film Gösterimde

7 Yeni Film Gösterimde

Bu hafta 2’si yerli yapım, 7 yeni film gösterimde...

Aklı Havada, Kim Kiminle Nerede?, Sherlock Holmes, Pıtırcık, Paranormal Activity ile Türk filmleri Gelecekten Bir Gün ve Kaptan Feza, sizlere tanıtacağımız haftanın yenileri.

George Clooney’den "Aklı Havada"

Yönetmen Jason Reitman’ın, Walter Kirn’ün kitabından beyazperdeye uyarladığı Aklı Havada’nın başrollerini George Clooney, Vera Farmiga, Jason Bateman, Anna Kendrick ve Melanie Lynskey paylaşıyor.

Komediyle dramın birlikte harmanlandığı filmde, bütün yaşamı şehirden şehire iş seyahatlerinden ibaret, şirket küçültme uzmanı Ryan Bingham’ın yaşadıkları konu alınıyor.

"Kim Kiminle Nerede?" Bir Kara Komedi

Bir Woody Allen filmi olan Kim Kiminle Nerede? filminde Larry David, Steve Antonucci, Ed Begley Jr, Evan Rachel Wood, Patricia Clarkson ve Henry Cavill rol alıyor.

Bir kara komedi olan filmde, aykırı fizik profesörü Boris Yellnikoff’un yolunun, güneyli saf bir kız olan Melody St. Ann Celestine ve tutucu ailesiyle kesişmesi ardından başından geçenler işleniyor.

Sherlock Holmes’e Guy Ritchie Yorumu

Yönetmen Guy Ritchie’nin, Arthur Conan Doyle’un kitabından sinemaya aktardığı, dünyaca ünlü polisiye karakteri Sherlock Holmes’ün yeni uyarlamasında Robert Downey Jr, Jude Law, Rachel McAdams ve Mark Strong oynuyor.

Filmde efsanevi dedektif Sherlock Holmes ve cesur ortağı doktor John Watson’ın, ülkelerini yok edecek ölümcül bir komployu aydınlatma serüveni hikaye ediliyor.

Çocuk Kitap Serisinden Beyazperdeye "Pıtırcık"

Yönetmen Laurent Tirard’ın, Rene Goscinny’nin ünlü çocuk kitap serisinden beyazperdeye aktardığı Pıtırcık’da başrolleri Maxime Godart, Valerie Lemercier ve Kad Merad üstleniyor.

Keyifli bir aile komedisi olan filmde, mutlu bir hayat süren Pıtırcık’ın, ailesinin konuşmalarından yeni bir kardeşinin olacağını zannetmesiyle yaşanan komik olaylar konu ediliyor.

Haftanın Korku Filmi: "Paranormal Activity"

Oren Peli imzasını taşıyan Paranormal Activity’nin başrollerinde Katie Featherston, Micah Sloat, Mark Fredrichs, Amber Armstrong ve Ashley Palmer var.

Filmde evlerinde paranormal olaylardan şüphelenen genç bir çiftin, gece olup bitenleri kamerayla kaydetmeleri sonrasında başlarından geçen korku dolu olaylar ele alınıyor.

"Gelecekten Bir Gün"

Boğaçhan Dündar'ın yönettiği ve Hayrettin Karaoğuz, Hande Subaşı, Rasim Öztekin ile Neco'nun rol aldığı ''Gelecekten Bir Gün'' adlı romantik komedi filminde, intihar eden bir gencin başına gelen olaylar anlatılıyor. Filmin konusu şöyle:

''Hayatı boyunca yaşadığı tüm aksiliklerden dolayı çok şanssız olduğuna inanan Tolga, işinden de kovulunca, platonik aşkına kavuşma ihtimalinin de kalmadığına inanarak intihar eder. Melekler kendisine ceza olarak eğer intihar etmemiş olsaydı gelecekte nasıl bir hayatının olacağını gösterir. Bunun üzerine Tolga'nın hayatında olağanüstü bir komedi ve aşk başlar.''

"Kaptan Feza"

Ümit Ünal'ın yönettiği ve Hakan Karahan, Ahmet Mümtaz Taylan, Meral Okay ile Mine Tugay'ın oynadığı ''Kaptan Feza'', bir Yeşilçam aktörü olan babasına tıpatıp benzeyen Ömer'in yaşamını konu alıyor.

Ömer'in, 6 yaşında küçük bir kızı olan Asu ile yollarının kesişmesi ve kızın onu gerçekten uzay kahramanı ''Kaptan Feza'' zannetmesi ile başlayan senaryo, aslında bir mafya tetikçisi olan Ömer'in küçük kızın hayallerini yıkmamak için bir uzay kahramanı gibi davranması ile devam ediyor.

 

Yorumlar (0)
sisli
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?