banner191

banner148

banner179

banner176

Ziya Kalkavan ADML'de Mezuniyet Coşkusu

Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi 24 üncü dönem mezununu verdi. Kent Orkestrasının eşliğinde tören alanına gelen mezunlar coşkuyla ayakta alkışlandı.

GÜNCEL 22.06.2009, 10:23
Ziya Kalkavan ADML'de Mezuniyet Coşkusu

ZİYA KALKAVAN DENİZCİLİK ANADOLU MESLEK LİSESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi 24 üncü dönem mezununu verdi. Kent Orkestrasının eşliğinde tören alanına gelen mezunlar konuklar ve veliler tarafından coşkuyla ayakta karşılandı.

19 Haziran 2009 günü yapılan törene Denizcilik Müsteşarı Hasan NAİBOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürü M.Ata ÖZER, Beşiktaş Milli Eğitim Müdürü Şeref ÇALIŞIR, Denizcilik Müsteşarlığı Bölge Müdürü Cemalettin ŞEVLİ ile İstanbul Liman Başkanı Mustafa AZMAN ve diğer eğitim yöneticileri ile daire müdürleri katıldı.

Milli Eğitim Bakanı Nimet ÇUBUKÇU’nun kutlama telgrafı gönderdiği törende Denizcilik Müsteşarı Hasan NAİBOĞLU mezunlara ve velilere hitap ederek mezunları kutladı ve okul birincisi İzzet KAZAN’ın diplomasını verdi.

Havai fişek gösterilerinin ardından denize uğurlama töreni gerçekleştirildi. Coşkuyla başlayan tören sevgi coşkuyla sona erdi. Mezunlar tekne ile denize açıldıktan sonra okul yönetimi velilere ve konuklara ikramda bulundu.

Yorumlar (0)
21°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?