banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Yarın İstanbul Boğazı Kapalı, Köprü Montajı var

Yarın (20/06/2015) Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün yapım faaliyetleri kapsamında on beşinci tabliyenin deniz yoluyla şantiye alanına nakli ve montaj çalışması yapılacak.

GÜNCEL 19.06.2015, 15:48
Yarın İstanbul Boğazı Kapalı, Köprü Montajı var

Yarın (20/06/2015) Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün yapım faaliyetleri kapsamında on beşinci tabliyenin deniz yoluyla şantiye alanına nakli ve montaj çalışması yapılacak. İstanbul Boğazının askeri gemiler dışında geçici olarak kapatılacağı bildirildi.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün yapım faaliyetleri kapsamında on beşinci tabliyenin deniz yoluyla şantiye alanına nakli ve montaj çalışmasının 20.06.2015 tarihinde 06:00 – 18:00 saatleri arasında yapılacağı bildirildi.Belirtilen tarih ve saatlerde askeri gemilerin kontrollü olarak geçmesi kaydıyla İstanbul Boğazı’nın çift yönlü ve geçici olarak uluslararası deniz trafiğine kapatılacak.

 Çelik Tabliyenin naklini yapacak olan “NETA” isimli geminin İstanbul Boğazı Güney-Kuzey geçişi yapacağı ve yerel trafikte seyir yapan tüm gemi ve deniz araçlarının NETA isimli gemiye çapariz vermeyecek şekilde seyir yapmaları ve seyir süresince ilgili istasyonların yapacağı ikaz/uyarılara riayet etmeleri gerektiği bildirilmekte olup, bölgede seyir, can ve çevre güvenliği açısından tüm tedbirlerin alınması için seyir yapan tüm gemi ve deniz araçlarının buna göre tedbir almaları gerekiyor:

Yorumlar (0)
10°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?