banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Yalıkavak Marina CNR Avrasya Boat Show’da yerini alacak

“Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllü Yalıkavak Marina, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 22 Şubat - 1 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - CNR Avrasya Boat Show’da yurt içi ve yurt dışından seçkin konuklarını ağırlayacak.

GÜNCEL 20.02.2020, 18:01
Yalıkavak Marina CNR Avrasya Boat Show’da yerini alacak

Yalıkavak Marina CNR Avrasya Boat Show’da yerini alacak

“Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllü Yalıkavak Marina, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 22 Şubat - 1 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - CNR Avrasya Boat Show’da yurt içi ve yurt dışından seçkin konuklarını ağırlayacak. Denizcilik sektöründe Türkiye’nin gururu olan Yalıkavak Marina, dünyanın en büyük tekne ve yat fuarlarından biri olan 15. Uluslararası CNR Avrasya Boat Show Hall 3’te bulunan A07 numaralı standında konuklarını ağırlayacak. CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 22 Şubat - 1 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 15. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - CNR Avrasya Boat Show, yurt içi ve yurt dışından binlerce deniz tutkununu ağırlayacak.

Üstün performanslı dünyaca ünlü megayat, motoryat ve yelkenli markalarının bir araya geleceği CNR Avrasya Boat Show’un 85 bin metrekarelik fuar alanında, dünyanın dört bir yanından tekne ve yat alıcıları buluşacak.

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından verilen 5 Altın Çapa sertifikasına sahip olan Yalıkavak Marina, 2019 yılında, “Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülmüştü.

1212-001.jpg

DENİZHABER

Yorumlar (0)
banner225
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?