banner191

banner148

banner179

banner176

Vera Denizcilik'ten Çalışanlarına İftar

VERA Denizcilik İth. Ve İhr.Tic.Ltd.Şti.’nin düzenlemiş olduğu yaklaşık 150 kişinin katıldığı İftar daveti, Şirket çalışanları , Gemi Personeli ve ailelerinin katılımı düzenlendi.

GÜNCEL 10.08.2012, 13:19
Vera Denizcilik'ten Çalışanlarına İftar

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Mustafa DALGIN’ın uhdesinde  VERA Denizcilik İth. Ve İhr.Tic.Ltd.Şti.’nin düzenlemiş olduğu yaklaşık 150 kişinin katıldığı İftar daveti,  Şirket çalışanları , Gemi Personeli ve ailelerinin katılımı ile 09.08.2012 tarihinde düzenlenmiştir.

Davette Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Mustafa DALGIN beyin yapmış olduğu konuşmasında “VERA Denizcilik’in tüm organları ile sektöründe takip edilen şirketler arasına girmek için gerekli tüm çabayı sarf edeceğini belirtmiş Şirketin sektörün içinde bulunduğu kriz ortamına rağmen yatırım yapmaya devam edeceğini ifade etmiştir.

2012 yılı içerisinde filoya 1 Handy size, 1 Supramax olmak üzere 2 yeni geminin katılmasını planladığını ifade ettiği konuşmasında  Özellikle çalışanlarına ve ailelerine vermiş olduğu önemini vurgulamış  ve VERA Denizcilik’in çalışanların ailelerinin de dahil olduğu büyük bir Aile olduğunun altını çizmiştir.  2012 yılı 2013 yılı içerisinde eğitim alanına ağırlık vereceğini aktardığı konuşmasında, Kuru yük çalışanlarının ve işletmecilerinin eksikliğini hissettiği eğitim konusunda çeşitli açılımlarının olacağının sektör içi ve dışı eğitim seminerlerinin düzenlenmesini planladıklarını ifade ettiği konuşmasında Sektörde lider olmayı hedeflediklerini belirtmiştir.

Yorumlar (0)
28°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?