banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

Vapurda Bomba Paniği...

Bostancı-Adalar hattında çalışan vapurda bırakılan şüpheli paket nedeniyle vapurdaki yolcular boşaltıldı. Fünye ile patlatılan şüpheli paketten elbise çıktı.

GÜNCEL 04.05.2005, 14:26
Vapurda Bomba Paniği...

VAPURDA BOMBA PANİĞİ

Bostancı-Adalar hattında çalışan yolcu vapuruna bırakılan şüpheli paket nedeniyle vapurdaki yolcular boşaltıldı. Fünye ile patlatılan şüpheli paketten elbise çıkarken, yolcular da rahat bir nefes aldı.
Bostancı İskelesi'nden Adalar'a gitmek üzere yolcu alan 'Kızıl Toprak' vapurunun oturma bölümüne bırakılan şüpheli paketi gören yolcuların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis, güvenlik önlemlerini alarak vapuru boşalttı. Adalar'a gitmek için vapura binen yolcular, bilet gişeleri önünde merakla beklemeye başladı. Şüpheli paketin etrafında güvenlik önlemleri alan polis ekipleri, bomba uzmanlarının gelmesini bekledi. Olay yerine gelen bomba imha ekibi, gerekli ön incelemeleri yaptıktan sonra özel giysilerini giyerek şüpheli paketi fünye ile patlattı.
Vapur seferlerinin bir süre aksamasına neden olan şüpheli paketten elbise çıktı. Yolcular rahat bir nefes alırken, Bostancı-Adalar vapur seferleri de normal seyrine döndü.
DenizHaber.Com
Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102