Van ADML Öğrencileri İstanbul'da

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün misafiri olarak İstanbul'a gelen Van Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi'nde okuyan öğrenciler, İstanbul'da ziyaretlere başladı.

Van ADML Öğrencileri İstanbul'da
Van ADML Öğrencileri İstanbul'da

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün misafiri olarak İstanbul'a gelen Van Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi'nde okuyan öğrenciler, İstanbul'da ziyaretlerini sürdürüyor.

Dün Denizcilik Müsteşarlığı İstanbul Bölge Müdürü Cemalettin Şevli'nin misafiri olan öğrenciler, bugün de 10 Kasım'ı Anma törenlerine katıldı. Programda DÖDER Tanıtımı, Marmaray gezisi, Topkapı Fetih Müzesi gezisi var.

Öğrenciler İstanbul'da bulundukları sürece Denizline'a ait Samsun Feribotunda ikamet ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan  yalçın
hasan yalçın - 9 yıl Önce

slmlar ben ordu üniv. myo gemi makinaları bölümünün eski mezunlarındanım okulun yeterlilik vermemesinden dolayı myo lundan vasıfsız olarak mezun olduk.büyük devletimiz saolsun. devlet vana denizcilik okulu açıyo ziya kalkavan lisesi teknik cihazları paylaşıyo kos koca üniversite yeterlilik almıyo kimse cihaz falan paylaşmıyo. çok güzel şahane doğrusu vandaki liseye yeterlilik verin siz üniversiteye vermeyin. kutlarım sizi. üstelik deniz kıyısındaki bi okula.2 yıl boşuna okuduk hepimiz yağcı belgesi çıkararak zabit olmamız gerekirken yağcı olarak çalıştık. ben bu vatanın suyunun çıktığına bu sefer kesin katılıyorum....

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176