banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

UZMAR ailesi 2. ‘BusinessLab’ etkinliğinde buluştu

UZMAR Yönetimi, "UZMAR BusinessLab" etkinliğinin ikincisini Elite World Hotel Sapanca’da gerçekleştirdi, 2019'u değerlendirdi, geleceği planladı.

GÜNCEL 26.11.2019, 16:53 28.11.2019, 00:46 Nermin İstikbal
417
UZMAR ailesi 2.  ‘BusinessLab’ etkinliğinde buluştu

UZMAR ailesi ‘BusinessLab’da 2. kez buluştu

UZMAR Yönetimi, "UZMAR BusinessLab" etkinliğinin ikincisini Elite World Hotel Sapanca’da gerçekleştirdi, 2019'u değerlendirdi, geleceği planladı.

22-24 Kasım 2019 tarihleri arasında ikincisi düzenlenen “UZMAR BusinessLab” etkinliği, Elite World Hotel Sapanca’da gerçekleşti.

UZMAR Denizcilik’te görev yapan kılavuz kaptanlar enspektörler, römorkör kaptanları, İzmir, İstanbul Ambarlı, İskenderun ofisleri yöneticileri ve ailelerinin katılımı ile gerçekleşen UZMAR BusinessLab II, daha once de olduğu gibi toplantı ve sosyal etkinlik olmak üzere iki farklı konseptte gerçekleşti.

UZMAR BusinessLab’da şu izimler yer aldı :

UZMAR Yönetim Kurulu Başkanı ve UZMAR Denizcilik Müdürler Kurulu başkanı Noyan Altuğ, UZMAR Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mutlu Altuğ, Baş Enspektör Ersan Gürgül, İdari ve Mali İşler Grup Müdürü Mehmet Akşit, Teknik Müdür Alper Özfenerci, Finansman Müdürü Yiğit Kolatan, İnsan Kaynakları Müdürü Onur Argıt, Muhasebe Müdürü Çağrı Tüzomay, Bilgi İşlem Şefi Gökhan Yoran, Muhasebe Yetkilisi Elif Altuğ, Yönetici Asistanı Eylem Özaydın, Satınalma Sorumlusu Okan Ülken, baş kılavuz kaptanlar Nihat Şahin, Aydın Çelik ve Mehmet Özsaygılı; kılavuz kaptanlar İsmail Yavaş, Tolga Karpat, Cem Yalgi, Bülent Apaydın, Barış Yavuz, Hasan Engin, Ersin Bülbül, Orçun Bazir, Osman Celal Tuncay, Can İyikavak, Cem Karabulut, Metehan Böge, Mesut Gülgün, Murat Yılmazel, Cevdet Bahadır Yener; Acil Müdahale Ekip Lideri Fırat Fidan, Filo Müdürü Murat Müftüoğlu, Gözcü ve İdari İşler Şefi Taner Ülker ile römorkör kaptanları Ersin Acaralioğlu ve Emre Yakar.

Toplamda 12 saate yakın toplantı gerçekleştiren UZMAR Denizcilik’in kılavuz kaptanları ve yöneticileri 2019 yılının değerlendirmesini yaparken, toplantı başlıkları dahilinde, gelecek proje ve yatırımların planlamasını da yaparak yeni bir döneme start verdiler 

2019 yılının verimliliği üzerine özet gündemin ardından yeni stratejilerin değerlendirildiği ve gelecek yatırımların yol haritalarının çizildiği toplantılarda tüm yetkililer önemli kararlara imza atarak 2020 ve sonrası için hedefleri belirlediler.

UZMAR yetkililerinin aileleri ile birlikte geçirdikleri hafta sonu etkinliğinde, 23 Kasım akşamı gerçekleşen gala yemeği öncesi katılımcıların eş ve çocukları sapanca gölü ve Çatalkaya Vadisi gezisi düzenlendi. Sapanca’nın eşsiz doğal güzelliklerini deneyimleyen aile üyeleri, sonrasında canlı müzik eşliğinde gala yemeğinde buluştu.

Siz benim ailemsiniz

UZMAR Denizcilik’in kurucusu, denizcilik camiasının duayeni, “Beybaba” olarak tanınan ve sevilen KAPTAN ALTAY ALTUĞ katıldığı gala yemeğinde sahne alarak mızıka çaldı. Yaptığı konuşmada katılımcılara duygusal dakikalar yaşatan Kaptan ALTAY ALTUĞ, “ İnsanlar önce arkadaş, sonra dost ondan sonra da aile olurlar. Sizler benim ailemsiniz, benim en büyük başarım, en büyük sevincim ve mirasımsınız. Hepinizi saygı ve sevgiyle kucaklıyorum. Birbirinizi sevin, insanları sevin, sevdiklerinizle zaman geçirin ve güzel anılar biriktirin.” dedi.

24 Kasım Pazar sabahı düzenlenen lasertag turnuvasında oldukça eğlenceli zaman geçiren UZMAR Denizcilik’in değerli üyeleri, turnuvanın ardından toplantılarına devam ettiler. Tüm gündem maddelerinin üzerinden başarıyla geçen ve toplantılarını sonlandıran UZMAR yetkilileri saat 15:00’da, aileleri ile birlikte düzenlenen plaket ve sertifika törenine katıldılar.

Gün geçtikçe büyüyoruz

Beş yıl ve üzeri UZMAR ailesinin bir parçası olan katılımcılara plaket ve sertifika verilirken, çalışma süresi beş yılın altında olan UZMAR ailesinin diğer değerli üyelerine başarı sertifikaları takdim edildi. Katılımcıların UZMAR’ın bir parçası olmak hakkındaki düşüncelerini anlattıkları kısa video gösteriminin ardından UZMAR YÖNETİM KURULU BAŞKANI A. NOYAN ALTUĞ yaptığı konuşmada “UZMAR Denizcilik, Babam KAPTAN ALTAY ALTUĞ’un bizlere ve ülkemize kattığı büyük bir değer, hepimizi bir araya getiren, bir büyük aile olarak imza attığımız başarılarla artık uluslararası bir marka haline gelmiş çok değerli bir yapıdır. UZMAR Denizcilik’e yıllar boyunca emeği geçen, dünyanın en değerli isimleri arasında yer alan değerli kılavuz kaptanlarımız, operasyon, teknik ve ofis yöneticilerimiz, aramıza kısa süre önce katılan yönetici ve çalışanlarımız UZMAR Denizcilik’i her geçen gün daha büyük, daha güçlü ve daha başarılı bir aile haline getiriyor. Bugün Türkiye içinde ve dışında “Denizde Emniyet” dendiğinde akla gelen isimlerden olan UZMAR, bu gücü sizlere borçludur. Hepinize babam ALTAY ALTUĞ, kendim ve ülkemiz adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
26
parçalı az bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü