banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı

7. si düzenlenen fuara Türkiye'den, Dünya'dan lojistik firmaları limanlar ve taşımacılık zincirinden geniş bir yelpazeden firmalar katılıyor.

GÜNCEL 22.11.2013, 01:00
Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı

Dünya Markası Olma Yolunda Vitrin logitrans

Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı 21-23 Kasım 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. salonlarda düzenleniyor. 7. si düzenlenen fuara Türkiye'den, Dünya'dan lojistik firmaları limanlar ve taşımacılık zincirinden geniş bir yelpazeden firmalar katılıyor.Yakın doğu ve Avrupa arasında lojistik alanda bir köprü olması amaçlanan fuar ile ilgili olarak Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı Müdürü Altınay Bekar şunları söyledi:

“Lojistikçilerimiz de göz hapsinde.”

 “Dünyanın gözü Türkiye’nin üzerinde,Tüm taşımacılık ve lojistik dünyasının takip ettiği logitrans gibi fuarlar, adeta markalar podyumuna dönüşüyor. Global ölçekte iş yapan dünya markalarının uzmanları özellikle gelişim sürecini tamamlamamış, yükseliş trendi gösteren şirketleri göz hapsine alıyor. Sıfırdan yüze, her aşamada şirketin talep gördüğü, işbirliklerinin kurgulandığı, acentelik, temsilcilik, proje ortaklıklarının gerçekleştirildiği logitrans, tam bir vitrin durumunda.” Altınay Bekar, “logitrans, Türkiye’nin taşımacılık ve lojistik endüstrisinin her düzeydeki markaları için çok büyük fırsatlar sunuyor, kaçırmamak şart.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (0)
29°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?