banner191

banner148

banner179

banner176

Tuzla'da Son Üç Yılda En Yüksek Gemi Siparişi

Torgem Gemi İnşaat, Suudi Arabistan'ın en önemli şirketlerinden A.A. Turki Group Of Companies ile Port management And Marine Services Division'la el sıkıştı.

GÜNCEL 03.02.2012, 09:46
Tuzla'da Son Üç Yılda En Yüksek Gemi Siparişi

Tuzla'da son üç yılda en yüksek gemi siparişi alındı. Torgem Gemi İnşaat şirketi Suudi Arabistan'ın en önemli şirketlerinden A.A. Turki Group Of Companies ile Port management And Marine Services Division arasında 19 geminin yapılması için 60 milyon dolarlık anlaşma yapıldı. Yapılan anlaşma çerçevesinde her iki şirket Türkiye başta olmak üzere tüm Dünyada da partner olarak çalışacaklar. Anlaşma, Suudi Arabistan'ın dev firmalarından ATCO'nun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mr. Fahat Al-Turki ile Torgem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M. Kemal Torlak arasında gerçekleşti.

Yorumlar (3)
şevket sarı 8 yıl önce
19 gemi ve 60 milyon $ mı? illa ölü taklidi mi yapalım?
Denizci 8 yıl önce
60 milyon dolara 19 gemi!!! İyi haber doğrusu...
yavuz derya 8 yıl önce


sayın metin KALKAVAN tuzla bu günlerde çok sesiz diyorduk'iTorlak tersanesi altmış milyon dolarlık gemi siparişini kaptı maşallah bu 19 gemilik sipariş tuzla tersane sanayinin mutlak başarısıdır.Gemi sanayinin sorunlarını dile getirenlere ve sıkıntıların aşılması konusunda tek yürek olan Deniz ticaret odasının bütün yöneticilerine tüm tersane çalışanları adına teşekkür ederiz.sıra bizim armatörlerimizde tuzla sesiz olmasın gönder siparişlerini tuzlaya tuzla sizi mahçup etmeyecektir.

yavuz DERYA12°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?