banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

TURKON ve BEŞİKTAŞ Kış Kariyer Günlerindeydi

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nin bu yıl 16. sı düzenlenen kariyer günlerinin 5 Aralık 2011 günü konukları TURKON ve BEŞİKTAŞ idi.

GÜNCEL 06.12.2011, 01:09
2510
TURKON ve BEŞİKTAŞ Kış Kariyer Günlerindeydi

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nin yoğun çalışmalar sonucunda hazırladığı ve bu yıl 16. sı düzenlenen kariyer günlerinin 5 Aralık 2011 günü başlayan oturumlarında ilk konuklar TURKON HOLDİNG ve BEŞİKTAŞ DENİZCİLİK oldu. Sabah oturumunda TURKON Holding Personel Müdürü Musa CIBIROĞLU ve İnsan Kaynakları Uzmanı Murat ŞAHİN sunumlarını gerçekleştirdiler.

Musa CIBIROĞLU konuşmasında şirketlerini ve gemilerini tanıtmasının yanı sıra genç zabit adaylarına meslek ile ilgili tavsiyelerde bulundu. Bayan denizcilerin denizcilik sektöründe hızla yükselmesinden mutluluk duyduğunu belirten CIBIROĞLU bayan zabitlerin gemilerde başarıyla görev yaptıklarını açıkladı.

TURKON Holding Personel Müdürü Musa CIBIROĞLU ve İnsan Kaynakları Uzmanı Murat ŞAHİN’e Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği 3. sınıf öğrencilerinden Mert DURMAZ ve Aytek GÜLER tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.

Konferans bitiminde TURKON Holding tarafından hazırlanan kokteylde konuşmacılar ve öğrenciler arasında sıcak bir ortam oluştu.

5 Aralık 2011 günü gerçekleştirilen ikinci oturumda BEŞİKTAŞ Denizcilik adına Personel Müdürü Kaptan Adil ÖZKAN ve Eğitim Enspektörü Kaptan Özgür ALEMDAĞ sunumlarını yaptılar. BEŞİKTAŞ Denizcilik’i tanıtan bir sunumla konuşmalarına başlayan ÖZKAN ve ALEMDAĞ sonrasında BEŞİKTAŞ Denizcilik’in eğitim politikaları hakkında bilgi verdiler. Daha sonraa soru cevap şeklinde devam eden toplantıda öğrenciler şirkete ait gemilerdeki yaşam koşullarını, kontrat sürelerini, stajyerlerden beklentileri sordular.

Beşiktaş Denizcilik Personel Müdürü Kaptan Adil ÖZKAN ve Eğitim Enspektörü Kaptan Özgür ALEMDAĞ’a Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği 3. sınıf öğrencisi Yavuz İrşat YILMAZ ve Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği 4. sınıf öğrencisi Harun KOÇ tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.

Yorumlar (1)
murat yılmaz 10 yıl önce
Gemilerinde türk zabitten çok azeri gürcü çalıştıran şirketlerde mi türkiyede kariyer günlerine katılıyo hayret neden acaba

zabit sayısını artırıp arz talep dengesiyle maaşlarımı düşürmeyi düşünüyolar acaba genç arkadaşlarımı da burdan uyarıyorum seçtiğiz mesleğe dikkat edin insan bi kere meslek seçer karın tokluğuna gemilerde ömür tüketmeyin sonra
12
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü