banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Türk P&I Sigorta'nın Resepsiyonu

Türk P&I Sigorta A.Ş., Beşiktaş Deniz Müzesi’nde bir resepsiyonla açılışını yaptı.

GÜNCEL 27.05.2014, 08:03
Türk P&I Sigorta'nın Resepsiyonu

Resepsiyona, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Armatörler Birliği Başkan Vekili Erol Yücel, Türk Loydu Başkanı Mustafa Zorlu, İstanbul Liman Başkanı H. Gani Aygün, Kıyı Emniyeti Eski Genel Müdürü Salih Orakçı, Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği Başkanı Salih Zeki Çakır, Kaptan Altay Altuğ ve sektöden bir çok temsilci katıldı.

Binali Yıldırım: “Yıllardır, ‘deniz sigortacılığı kim biz kim, dünyanın değerli şirketleri var, o iş bize mi kaldı’ gibi bir çaresizlik içerisindeydik

Türk hukuku uygulanacak. Çünkü sözleşmeler burada yapılıyor. Türk hukukuna göre işlem yapılacak. Bir de muhatabınızı hemen bulacaksınız. Olmaz olmaz bir şey oldu, olduğunda muhatap aramak için gidiyorsunuz, dükkân kapalı, tabela var, numara var, şirket yok. Burada öyle değil. Yeri, yurdu, soyu, sopu belli olacak. Ayrıca bir şirket ile karşı karşıya olacaksınız. O yüzden tekrardan bu güzel gelişmenin denizciliğimize katılması için katkısı olan herkese ayırım yapmaksızın teşekkür ediyorum ve bu yolda emeklerini, imkânlarını ortaya koyan bütün kuruluşlarımıza da başarılar diliyorum, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Denizcilerimize üstün başarılar diliyor ve sizlere de bu güzel etkinliğe gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyor, hepinize saygılarımı sunuyorum” dedi.

Yorumlar (1)
Mehmet BADUR 7 yıl önce
Olmalıydı, geç bile kaldı... En önemlisi Türkiye'de doğrudan sigorta ilgilisi ile görüşebilme imkanı sağlaması, Devlet destekli olmasıdır bence.. Çıktıkları bu yolda başarılar dilerim...Tüm camiaya sevgi ve saygılarımla..
3
açık
banner102