banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Türk Denizci Kurtarılamadı

Kıbrıs Rum Kesimi'nin liman kenti Limasol açıklarındaki gemide rahatsızlanarak dün helikopterle Limasol Hastanesi'ne kaldırılan Türk denizci hayatını kaybetti.

GÜNCEL 24.04.2012, 02:11
Türk Denizci Kurtarılamadı

Haravgi gazetesi, sahibi de Türk olan "SEAWAY" adlı geminin ikinci kaptanı olan Türk denizcinin gemi Vasiliko Limanı'nın 17 deniz mili güneyinde bulunduğu sırada ciddi bir kalp krizi geçirdiğini ve baygın halde bulunduğunu yazdı. Gemiden saat 11.45'te tehlike işareti verilmesi üzerine denizcinin helikopterle Limasol Hastanesi'ne kaldırıldığını ve durumunun ciddiyeti nedeniyle helikopterde de müdahalede bulunulduğunu yazan gazete, doktorların yoğun çabalarına rağmen denizcinin kurtarılamadığını ve

13.40'ta hayatını kaybettiğini aktardı. Gazete, denizcinin yakınlarına haber verilmesi için Rum Dışişleri Bakanlığı ve yetkili birimlerin bilgilendirildiğini kaydetti. Haberde, denizcinin adına yer verilmedi.

Alithia gazetesi de, Rum Savunma Bakanlığı'nın hayatını kaybeden denizcinin ailesine taziyelerini ilettiğini belirtti.
Kıbrıs Rum Kesimi'nde Hastaneye Kaldırılan Türk Denizci Kurtarılamadı başlıklı ve Kıbrıs Rum Kesimi'nin liman kenti Limasol açıklarındaki gemide rahatsızlanarak dün helikopterle Limasol Hastanesi'ne kaldırılan Türk denizci hayatını kaybetti. özetli haberi okudunuz.

Yorumlar (1)
Emir Üstünay 9 yıl önce
Türkiye ile Kıbrıs Rum kesimi arasındaki malum ilişkilerden dolayı malesef cenaze Türkiyeye getirilemiyor. Dışişleri yetkililerinden bu konuda yardım bekliyoruz.
-1
parçalı bulutlu
banner102