banner191

banner148

banner179

banner176

Tuna Nehri Taşımacılığı Semineri Düzenleniyor

"Tuna Nehri Taşımacılığı" konulu seminerin ikincisi "Via Donau" unvanlı firma ve Avusturya Ekonomi Odası (WKO) işbirliğinde, 2013 yılı sonbahar aylarında Viyana'da düzenlenecek.

GÜNCEL 13.05.2013, 10:57
Tuna Nehri Taşımacılığı Semineri Düzenleniyor
Ekonomi Bakanlığı organizasyonunda 16 Kasım 2012 tarihinde İstanbul'da düzenlenen "Tuna Nehri Taşımacılığı" konulu seminerin ikincisi "Via Donau" unvanlı firma ve Avusturya Ekonomi Odası (WKO) işbirliğinde, 2013 yılı sonbahar aylarında Viyana'da düzenlenecek.
 
Etkinliğe Türkiye, Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı  Bülent Uğur ECEVİT başkanlığında bir heyet ile katılacak.
 
Toplantı, 1-2 Ekim 2013 tarihlerinde Viyana/Avusturya ’da ; Ekonomi Bakanlığı ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Kuruluşlarından yetkililerinin yanı sıra, Türk ve Avusturyalı lojistik firmalar, taşıyıcılar ve acentaların (forwarder) katılımıyla gerçekleştirilecek.
 
Ziyaret çerçevesinde, Avusturya'nın Tuna Nehri üzerindeki önemli limanları ve güzergâhı olan Wachau Vadisi ,Krems Limanı ve Melk arasındaki bölüme bir saha ziyareti yapılması, Viyana Limanı ve Krems Limanlarının incelenmesi ve yetkililer ile görüş alışverişinde bulunulması, ayrıca, katılımcı firmaların iştirakleri ile geniş katılımlı bir seminer düzenlenmesi planlanıyor.
Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?