banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Tır'lar Rampa İle Denizin Altına İnecek

Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, TIR trafiğinden kurtarmak istedikleri İstanbul için yeni projeler geliştirdiklerini belirtti.

GÜNCEL 15.10.2014, 09:45
2618
Tır'lar Rampa İle Denizin Altına İnecek

İstanbul'da TIR'lar yerin altına girecek!

İstanbul'da TIR'lar yerin altına girecek! Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, TIR trafiğinden kurtarmak istedikleri İstanbul için yeni projeler geliştirdiklerini belirtti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "İstanbul'a yönelik yeni projelerimiz olacak. Açıklayacağız onları. Yeraltından yeni bir projemiz olacak. Yeraltı yolları olacak" dedi. TIR'ları rampa ile denizden geçireceklerini dile geitren Bakan Elvan, TIR'ları İstanbul'a sokmayacaklarının altını çizdi.

İşte Bakan Elvan'ın konuyla ilgili açıklaması: TIR'LAR RAMPA İLE DENİZDEN GEÇECEK

"Denizyolu taşımacılığında çok ciddi sıkıntılarımız, eksiklerimiz var. Bu sorunun çözümü için çok basit rampalar kuracağız. TIR'lar gelir rampalardan gemilere aktarma yapıp hemen feribota geçer. Oradan da transferi yapılır. İstanbul trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak olan bir başka husus da bu tür rampalar. Rampa yapacağız. TIR'lar rampa ile İstanbul merkeze inmeden denize geçecek. Denizden nakliyesini sağlayacağız. İstanbul'a sokmayacağız."

Yorumlar (1)
alı pendaz 7 yıl önce
ıstanbul da olan ve ınsası devam eden ıstanbul bırıncı arac gecıs purejesı 1250 metrede ve hızlı bır sekılde 3400 metre fınalıne dogru devam edıyor bu puroje bıttıgınde var olan tbyem bosa cıkacak pureje ekıpman ve yetısmıs ıs gucu bosa cıkacak bunu bogaz altında ıkıncı arac gecıs purojesıne cevrılebılır ıkıncı bogaz koprusuyle ucuncu bogaz koprunun arasına yapılırsa var olan yollardan kucuk araclar azalır ve kamyon munubus otobus kamyonet gıbı araclar rahat bır ortamda transıte cıkabılırler bu purojenın gerceklıye donusture bılırlıgı ımalatcı fırmaların ekıpmanlarının ıstanulda olmalarından dolayı bu purojede malıyetlerının cıdı oranda altına ınecegı kanahatındeyım boyle bır yatırım daga ıstanbul trafıyını ıyha eder saygılarımı sunarım ALI PENDAZ
18
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü