Teknelerinin Batışını İzlediler...

Muğla’nın Bodrum İlçesi´nde Torba Limanı’na bağlı, Oktay Yıldız ile babası Cemil Yıldız’a ait 22 metre uzunluğundaki “Söz 1” adlı ahşap tekne önceki gece su almaya başladı.

Teknelerinin Batışını İzlediler...

Muğla’nın Bodrum İlçesi´nde Torba Limanı’na bağlı, Oktay Yıldız (33) ile babası Cemil Yıldız’a (64) ait 22 metre uzunluğundaki “Söz 1” adlı ahşap tekne önceki gece su almaya başladı.


Bir dolandırıcılık davasının konusu olan ve İcra Mahkemesi’nce el konulan 500 bin lira değerindeki tekne, hiçbir müdahalede bulunulamayınca, sahiplerinin gözleri önünde battı. Oktay Yıldız “Yeddiemine vermediler, müdahale de ettirmiyorlar. Sorumlular hakkında maddi ve manevi tazminat davası açacağım” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan ketenci
hasan ketenci - 10 yıl Önce

şu sıralarda çok tekne batmaya başladı,neden özellikle yat,bende bu sektörün içindeyim ve diyorum ki bir tekne kolay kolay batmaz,nedenleri sebepleri iyi araştırmalı,sigorta şirketlerinin dikkatine zira yolsuz kalan tekne batırıyo,ondan sonra canımızı zor kurtardık deyip,kendini ve malını acındırıyo,sanki büyük bir dehşetmiş gibi.Teknesi batarken karşısına geçmiş rakısını yudumlayanlar gördüm,sonra yandım malım canım gitti diyolar,el insaf,hiç mi kimse uyanmıyo bu işleri.bırakın bu ayakları.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176