banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Tahir Sarıoğlu Fenerbahçe Yönetim Kurulu’na seçildi

Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Fenerbahçe Kulübü'nün olağan genel kurulunda yeniden başkan seçilen Aziz Yıldırım’ın yönetim kurulu listesi belli oldu.

GÜNCEL 03.06.2015, 09:43
Tahir Sarıoğlu Fenerbahçe Yönetim Kurulu’na seçildi

Tahir Sarıoğlu Fenerbahçe Yönetim Kurulu’na seçildi

Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Fenerbahçe Kulübü'nün olağan genel kurulunda yeniden başkan seçilen Aziz Yıldırım’ın yönetim kurulu listesi belli oldu.

Aziz Yıldırım’ın yeniden başkan seçildiği genel kurulda yönetim listeleri belli oldu. Aziz Yıldırım’ın asil listesinde denizcilik camiasından Tahir Sarıoğlu’da yer aldı.İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkan vekili ve DEFAV Yönetim Kurulu Başkanı olanTahir Sarıoğlu Aziz Yıldırım’ın listesinden Fenerbahçe Yönetim Kurulu’na girdi. Kaptan Sarıoğlu aynı zamanda Sarıoğlu Denizcilik’in de sahibi.

1974 yılında Yüksek Denizcilik okulunu bitiren, zabit olarak başladığı deniz hizmetini Türk ve yabancı bayraklı gemilerde ikinci kaptan, kaptan, çeşitli limanlarda ve Türk Boğazlarında kılavuz kaptan olarak sürdüren Tahir Sarıoğlu Aralık 1995 yılında, Sarıoğlu Denizcilik Şirketi’ni kurdu.İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkan vekili ve DEFAV Yönetim Kurulu Başkanı olan Sarıoğlu şimdi de Aziz Yıldırım’ın listesinden Fenerbahçe Yönetim Kurulu’na girdi.

Yorumlar (1)
deneme 6 yıl önce
deneme
8
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü