banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Son Yolculuklarına Uğurlandılar

Tuzla'da bir tersanesinde dün meydana gelen patlama sonucu hayatını kaybeden iki işçi, son yolculuklarına uğurlandı. Cenaze törenine AK Parti Milletvekili Erol Kaya da katıldı.

GÜNCEL 07.04.2012, 01:04
Son Yolculuklarına Uğurlandılar

Cenaze törenine AK Parti Milletvekili Erol Kaya da katıldı.

Patlamada hayatını kaybeden Ali Sağdıç ve Recep Özdal, son yolculuklarına uğurlandı. Pendik Kaynarca Merkez Cami'ndeki cenaze törenine, ölen işçilerin aileleri, arkadaşları, sevenleri ve yakınlarının yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya da katıldı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım da cenazeye çelenk gönderdi.

İşçilerin yakınlarının gözyaşlarını tutamadığı cenaze töreninde, bazı aile fertlerinin ayakta durmakta güçlük çektikleri gözlendi. İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazlarının ardından Ali Sağdıç'ın cenazesi Pendik Yeni Şeyhli Mezarlığı'na defnedilirken, Recep Özdal'ın cenazesi ise memleketi Karabük'ün Safranbolu ilçesine gönderildi.

Cenaze törenine katılan AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, "İnsan hayatının bittiği yerde söylenecek herhangi bir şey yok. Allah makamlarını yüce etsin. Bizler haklarımızı helal ettik. Umarım onlarda haklarını bize helal ederler'' diye konuştu.

 

Yorumlar (1)
ulvi çetin 9 yıl önce
söylenecek ve yapılacak cok şey var, maalesef insan hayatının degeri yok bizde. polis neyi biliyorda araştırıyor , dolandırıcılık mı bu yankesicilikmi polisin ne bilgisi varda gemi insaatı ve tersaneler konusunda hangi bilgiye gore arastırma yapıyor merak ettim
5
parçalı bulutlu
banner102