banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

Ship Management International Dergisi Armatörler Birliği Ziyareti

Ship Management International Dergisi Yayın Yönetmeni Sean Moloney Türk Denizcilik Sektörü’nde Karşılaşılan Temel Sorunlarla İlgili Röportajı için Türk Armatörler Birliği’ni ziyaret etti.

GÜNCEL 08.01.2016, 08:13
Ship Management International Dergisi Armatörler Birliği Ziyareti

Ship Management International Dergisi Yayın Yönetmeni Sean Moloney Türk Denizcilik Sektörü’nde Karşılaşılan Temel Sorunlarla İlgili Röportajı için Türk Armatörler Birliği’ni ziyaret etti.

Sean Moloney’in yapmış olduğu röportaja Türk Armatörler Birliği Başkan Vekili Erol Yücel, Gemi ve Yat İhracatçıları Birliği Başkanı Başaran Bayrak, Türk Armatörler Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Çınar, Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği Başkanı Salih Zeki Çakır, Liberya Denizcilik Kayıt Birimi Türk Temsilcisi Erhan Esinduy ve Türk Denizcilik Federasyonu Başkan Vekili Bülent Temur katılımda bulundular.

Röportajda;Uluslararası anlamda Türk Bayrağı ve yabancı bayrağın rekabeti, Türk Denizcilik Sektöründe karşılaşılan temel sorunlar ve Türk Armatörler Birliği’nin Türk Bayrağı’na dikkat çekmek için neler yaptığı gibi konular tartışıldı..

Röpotrajın Detayı İçin:http://shipmanagementinternational.com/turkey-round-table-debate/

Yorumlar (0)
12
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102