banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Şehir Hatları Haziran’da Yaz Tarifesinde

Şehir Hatları 2 Haziran – 14 Eylül tarihleri arasında tüm hatlarında uygulanacak olan 2014 Yaz Tarifesine geçiyor.

GÜNCEL 27.05.2014, 14:49
Şehir Hatları Haziran’da Yaz Tarifesinde

Şehir Hatları 2 Haziran’da Yaz Tarifesinde…

Vapurların Yaz Mesaisi Başlıyor

Şehir Hatları 2 Haziran – 14 Eylül tarihleri arasında tüm hatlarında uygulanacak olan 2014 Yaz Tarifesine geçiyor.

Yaz mevsiminin yoğunluğuna göre düzenlenen tarifeyle, Boğaziçi ve Adalar hatlarındaki seferler arttırıldı. Yaz tarifesinde vapur hatları yolcu talebine bağlı olarak ilave seferlerle güçlendirilecek. İstanbul’un güzelliklerini, her gün yeniden keşfetmeye ve yeniden yaşamaya davet eden Şehir Hatları, şehrin en keyifli, en turistik ve en havalı seferleriyle 2 Haziran Pazartesi günü yaz tarifesine geçiyor. Her gün ortalama 704 planlı seferin gerçekleştirildiği Şehir Hatlarında, yaz sezonunun tarife yoğunluğu göz önünde bulundurularak gemilerin periyodik bakımları, havuzlama işlemleri ve bakım-tutumları tamamlanarak hazır hale getirildi.

Yaz tarifesiyle Kabataş-Kadıköy-Adalar hatları sıklaştırılırken, Boğaz’a yapılan uzun ve kısa turlar arttırılıyor. Her yaz döneminde olduğu gibi 2014 Yaz Tarifesi’nde de Sarıyer-Rumeli Kavağı-Anadolu Kavağı seferleri 14 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında şirin tatil köyü Poyraz’a kadar uzatılırken, Sedef Adası seferleri de yeni tarifeyle başlamış olacak. Yine Ramazan ayı boyunca Haliç hattında Eyüp-Kasımpaşa-Karaköy-Üsküdar arasında ilave bir sefer düzenlenecek. Kent akşamında Boğaz esintisi Yaz akşamlarında Boğaziçi’nin unutulmaz keyfini yaşatan “Mehtap Gezileri” de 7 Haziran – 13 Eylül arasında her Cumartesi Bostancı’dan Anadolu Kavağı’na uzanan turlarla başlıyor.

Yerli ve yabancı turistlere yönelik Boğaziçi seferlerinin ve Mehtap Gezilerinin hayli ilgi görmesi bekleniyor.

2014 Yaz Tarifesiyle ilgili ayrıntılı bilgiye, 444 1851 numaralı Çağrı Merkezi’nden, iskelelerde bulunan tarife kitapçıkları ile www.sehirhatlari.com.tr web adresinden ulaşılabiliyor.

www.sehirhatlari.com.tr https://www.facebook.com/SehirHatlari https://twitter.com/Sehir_Hatlari Bilgi ve İletişim için:

Şehir Hatları Basın Halkla İlişkiler 0 212 313 80 83-84

Şehir Hatları Hakkında

19. Yüzyılın ortalarından bugüne 163 yıllık bir deneyimi temsil eden Şehir Hatları, İstanbul’ da, toplu deniz taşımacılığı hizmeti sunarak ulaşımda alternatif oluşturan, kültürel mirasımızın simgelerinden vapur, tersane ve iskelelere sahip çıkan, modern ve öncü bir şirkettir ve yüksek kurumsal itibarı, güçlü marka değeri ile İstanbul kent içi deniz ulaşımında tercih edilen lider bir kuruluştur.

Yorumlar (0)
14°
hafif yağmur
banner102