banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner148

banner145

banner179

banner243

Salih Zeki Çakır'dan Adaylık Turları

Deniz Ticaret Odası Başkan Adayı Salih Zeki Çakır Beykoz Denizciler Derneği üyeleriyle biraraya geldi.

GÜNCEL 13.12.2012, 00:26
Salih Zeki Çakır'dan Adaylık Turları

DTO Başkan Adayı Çakır, Beykoz Denizciler Derneğini ziyaret etti.

Deniz Ticaret Odası Başkan Adayı Salih Zeki Çakır Beykoz Denizciler Derneği üyeleriyle biraraya geldi.

Dernek binasında gerçekleştirilen ziyarette Çakır, ilk olarak üyelere seçim çalışmaları ve stratejileri hakkında bilgi verdi.

Seçimlere iyi bir şekilde hazırlandıklarını ifade eden Çakır, katılımcı bir oda oluşturmak amacında olduklarını ve herkesi kucaklayacak politikalar izleyeceklerini ifade etti. Kurumların el ele verdiği zaman daha güçlü hale geleceğini de belirten Çakır, seçilmeleri durumunda tüm denizcilik sektörünün aktörleri ile birlikte hareket edeceklerinin altını çizdi.

Denizcilik sektörünün birçok sorunu olduğunu ve bu sorunları tabandan gelen bir kişi olduğu için iyi bildiğini anlatan Kaptan Çakır, bu sorunları çözebilecek bilgiye de ekibe de sahip olduklarını kaydetti.

Beykoz Denizciler Derneği üyelerinin de sorularını yanıtlayan Çakır, özellikle Denizcilik Meslek Liselerinin sorunları ile ilgili çok sayıda soru aldı. Bu soruları tek tek cevaplayan Çakır, çözüm için yapabileceklerini anlattı.


Çok sayıda üyesi olan ve köklü bir dernek olan Beykoz Denizciler Derneği üyeleri, uzun yıllar sonra böyle bir ziyaretin kendilerine gerçekleştirilmesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ederken hatırlanmalarının sevindirici olduğunu belirttiler.


Öte yandan Çakır, seçilmesi durumunda meslek komitelerinde bazı değişiklikler yaparak bunların daha iyi çalışmasını sağlayacaklarını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (6)
sos sos 8 yıl önce
Salih zeki çakırın gittigi bu kurumda kaç kişi deniz ticaret odası üyesi ben hiç bir kaptanın... gemicinin dto üyesi olduğunu görmedim gerekmedikçede kimse olmaz nede olsa geçim dünyası
sedat kesim 8 yıl önce
degerli yorum yazan arkadaş biz köklü bir dernek olarak 10 larca armatörü ve üyesi olan bir dernegiz yorum yapmadan bir araştırosanız seviniriz sayğılar
hakan bakarsan 8 yıl önce
KULLANDIGIN TAKMA ISMIN NEDEN SOS OLDUGU CAMIAYA OLAN UZAKLIGINDAN ANLASILMAKTA.YANI BENCE SEN SOS DEĞİL COKTAN GEMIYE TERK VERMISSIN.
O GUN ORADA SADECE BENIM SAYDIGIM 5 TANE ARMATOR FIRMA SAHIBI 2 ACENTE YETKILISI 1 VAKIF BASKANI VE COK SAYIDA ISLETME IDARECISI VARDI.ARTI DERNEGIN BIZZAT KENDISI DE DTO UYESI OLDUGUNDAN OYLARIN HEPSIDE ONEMLI OLDUGUNDAN SALIH BEYIN YAPMIS OLDUGU ZIYARET GAYET NORMAL OLMAKLA BERABER COKTA HOS KARSILANMISTIR.BUGUN E KADAR YUZLERINI DAHI GOREMEDIGIMIZ SAYIN DTO YONETICILERININ AKSINE HIZMETI VERCEGI INSANLARIN AYAGINA KADAR GIDEN SALIH BEY ONUN VE GIBI DENIZ EMEKCILERI UMARIZ TUM CAMIAMIZIN DESTEGIYLE(BEYKOZ MEZUNLAR DERNEGI DAHIL) DTO BASKANLIGINA SECILEREK DTO SEMBOL OLMAKTAN KURTARIR 2 AILENIN HEGEMONYASINDAN CIKARTIR VE DENIZCILERIMIZIN HIZMETINE ACAR.
Kapt. M.Haldun TOKAY 8 yıl önce
Ustunde durmaya degmese de bu cikisinla sen de pek bu camiayi tanimadigini gostermis oldun arkadas.
Allahin selameti ustune olsun.
ugursoyek 8 yıl önce
BU ARADA SENİN HANĞİ CAMİA'YA YAKIN OLDUĞUN BELLİ :)
uğur söyek 8 yıl önce
Ben denizci derneği diyince aklıma gemici kaptan vs emekçi gelir vede geldi kaptan armatör diyorsanız benim bildiğim onların kayıtlı oldukları fikir yürüttükleri Deniz Ticaret Odasıdır ama sizde de kayıtlıymış dto varken böyle bir derneğin beykozda neden kurulduğu amacının ne olduğunu çözmüş değilim(Beykoz vakfı gibi).Emekçi çok sevecen gördüğünüz şu kişiyde siyasi parti uzantılı haberleri olduğunu dikkatinizi çekerim.(türk loydu olduğu gibi)Sanırım sizin derneğinizdede bir hegomonya var ki derneğiniz adına oyların oraya gideceğini söylüyorsunuz.
12
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102