banner246

banner176

banner242

banner184

banner191

banner148

banner179

banner145

banner182

banner263

Salih Zeki Çakır: "DTO Eşgüdümünde İtibarsızlaştırma Gayreti"

Salih Zeki Çakır; yapılanların perde arkasında kimin olduğunu da "DTO Yönetimi eşgüdümünde itibarsızlaştırma gayreti yapılıyor" diyerek ifşa etti.

GÜNCEL 09.01.2016, 19:13
3333
Salih Zeki Çakır:

Salih ZekiÇakır, denizcilik sektöründe yaptığı haberlerle sürekli sansasyon peşinde olan bir sitede kendisiyle ilgili yazılanlara cevap verdi.

Salih Zeki Çakır; yapılanların arkasında kimin olduğunu da "DTO Yönetimi eşgüdümünde" diyerek ifşa etti. 

Salih Zeki Çakır, anılan sitede yazı yazan şahsın, daha önce de teşebbüs ettiği gibi, mevcut DTO yönetimi paralelinde, eş güdümünde beyhude bir "İTİBARSIZLAŞTIRMA" gayreti içerisinde olduğunu belirtiği açıklamasında, bu gayretleri "Allah'a havale ettiğini" ifade etti.

Salih Zeki Çakır'ın Kaptan Haber sitesine yaptığı açıklama şu şekilde: 

"Hayat düsturumuz acizane, bizi övenden Allah razi olsun, yerenden bin kere razı olsun. Fakat insaf ve izan sınırlarını zorlayarak, kendince haklı gerekçelerle durumdan vazife çıkarmak adına şahsımı daha öncelerinde de teşebbus ettiğiniz gibi mevcut DTO yönetimi paralelinde, eş güdümünde beyhude itibarsizlastirma gayretlerinizi Allah (c.c.)’a havale ediyorum.

Çünkü inancım “La Galibu İllallah’’ dır.
 
Tekraren “Bu işler böyle gelmiş fakat böyle gitmemeli, gitmese daha iyi olur” mealinden yapmış olduğum, atılan iftiraların aksine hiçbir seçim, geçim yatırımı gayesi gütmeden, halisane calışmaların takdirini sizlerden beklemiyorum.
 
Ünlü şairimizin (N.F.K ) dediği gibi;
 
“Bu taksimi  kurt yapmaz kuzulara şah olsa, bir kişiye tam dokuz, dokuz kişiye tam bir pul.’’
 
sözlerinde ifadesini bulan garabeti  ortaya koymak adına İMEAK DTO bütçesi için söylediklerimin az ve yetersiz olduğunu da ifade eden mecliste temsil edilme imkanı ellerinden alınmış olan pek çok üyenin varlığı dogru yolda olduğumun inşallah nişanesidir. 
 
Yani herkes bu sitede ifade edilen görüşler gibi düşünüp inanmıyor çok şükür.
 
Asıl tenkit edilmesi gereken , şimdiye kadar ,beş paralık dünya menfaati  kaygısı taşımadan , dokuz köyden kovulma, hakkı tutup kaldırma  sorumluluğuyla ,mahçup, mağdur, yüzsüz olma pahasına , bu ve benzeri çalışmaların yapılamamış olmasıdır.
 
Sureti haktan görünme gayretkeşliğinize rağmen, sizlerinde bu teşebbüsleri sulandıracak şekilde denizciliğimizin   siyasi ve idari gerçekleriyle çelişen ilkel, sonuç odaklı olmadığına inandığım bir gazetecilik örneği sergilemenizi izaha vareste bulmaktayım.
Değer diyorsanız buyurun devam edin.

Allah (c.c.) sert yanıt vermekten, had bildirmekten, gol atmaktan, sopa atmaktan, parmak sallamaktan, demagojiden, polemikten, iftira atmaktan cümlemizi korusun inşallah."

Yorumlar (4)
ufuk çende 6 yıl önce
Yandaşlar alkışlamaya, onlar alkışladıkça da öbürleri iyice otoriterleşmeye başlamıştır.Muhalefe t eden tek insan olan SALİH ZEKİ ÇAKIR ın itibarsızlaştırma çabası' olarak nitelendiriyorum.
T.C.Müh.Kaptan Refik Akdoğan 6 yıl önce
SEVGİLİ SALİH ZEKİ ÇAKIR KAPTAN, ÇALMIYOR, ÇIRPMIYORSAN, HARAM YEMİYORSAN, ÜLKEN VE MESLEĞİN İÇİN ÇALIŞIYORSAN,CENNETİ N KAPISINI ARALAMIŞ OLUYORSUN. İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR DİYORUZ. ÇANAK YALAYICILAR HER ZAMAN HER DEVİRDE GÖRÜLMÜŞTÜR.HAK YİYENLER BU DÜNYADA YIRTSALAR BİLE AHRETTE BUNUN HESABINI VERECEKLERDİR.NE YAZIK KI SENİN GİBİ BU MESLEK İÇİN İDEALİSTLER YOK DENECEK KADAR AZ. HERKES ARAZİYE UYMUŞ BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YIL YAŞASIN DİYOR. YDO DA BU FAKIR MİLLET BİZE ÇOK İYİ BAKTIĞINDAN BİZLER ONUN İÇİN ÇALIŞMAKTAN ASALA YILMAMALIYIZ. BUNU UNUTANLAR HUZURA ASLA KAVUŞAMAYACAKLARDIR. BU ÜLKE İÇİN ÇOK ÖNEMLİ OLAN KOSTER ÇALIŞMALARIN UMARIM BAŞARIYA ULAŞIR.ALLAH SELAMET VERSİN. www.refikakdogan.comKurdoğlu Muslihiddin Reis 6 yıl önce
Denizcilik sektöründe yayaın yapan medya arasında taraf gözeterek. Geçtiğimiz yıl 150 bin lirayı emekli kişilerin Türkiye'de tatil yapması için belli bir yayın kurumuna akıtarak.. Bu yıl daha da fazlasını akıtacağını açıklayarak.. DTO kaynaklarını keyfi olarak kullanan yönetim. Sonra da ortaya çıkan tetikçilik yapanlar.. Bütün bunlar tesadüf mü? Denizcilik sektörü bunları haketmiyor. Bu işler ilk defa da yapılmıyor. Sektörün mümtaz şahsiyetleri defalarca bu pisliğe batırıldı. DTO da bunu mu destekliyor?
KEMAL M GULER 6 yıl önce


ADAM OLMAK

çevrende herkes şaşırsa bunu da senden bilse

sen aklı başında kalabilirsen eğer

herkes senden kuşku duyarken hem kuşkuya yer bırakır

hem kendine güvenebilirsen eğer

bekleyebili rsen usanmadan

yalanl a karşılık vermezsen yalana

kendini evliya sanmadan

kin tutmayabilirsen kin tutanadüşl ere kapılmadan düş kurabilir

yolunu saptırmadan düşünebilirsen eğer

ne kazandım diye sevinir, ne yıkıldım diye yerinir

ikisine de vermeyebilirsen değer

söylediğin gerçeği eğip büken düzenbaz

kandıra bilir diye safları dert edinmezsen

ömür verdiğin işler bozulsa da yılmaz

koyulabil irsen işe yenidendök üp ortaya varını yoğunu

bir yazı-turada yitirsen bile

yitirdikler ini dolamaksızın dile

baştan tutabilirsen yolunu

yüreğine sinirine dayan diyecek

direncin den başka şeyin kalmasa da

herkesin bırakıp gittiği noktada

sen dayanabilirsen tekherkesl e düşüp kalkar erdemli kalabilirsen

unu tmayabilirsen halkı krallarla gezerken

dost da düşman da incitemezse seni

ne küçümser ne de büyültürsen çevreni

her saatin her dakkasına

emeğin i katarsan hakçasına

her şeyiyle dünya önüne serilir

üstelik oğlum adam oldun demektir
< br>Rudyard KIPLING
Çeviri:

Bülent ECEVİT

27
açık
banner260
banner102
banner93
Namaz Vakti 28 Mayıs 2022
İmsak 03:36
Güneş 05:29
Öğle 13:06
İkindi 17:04
Akşam 20:33
Yatsı 22:18
Günün Karikatürü Tümü