banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Römorkörle çekerek getiriyorlar...

Gemileri Türkiye’ye çekecek olan römorkörler, dün sabaha karşı İsrail limanlarına vardı.

GÜNCEL 06.08.2010, 10:02
Römorkörle çekerek getiriyorlar...

İsrail’deki Türk gemileri bırakıldı
Gemileri Türkiye’ye çekecek olan römorkörler, dün sabaha karşı İsrail limanlarına vardı. Römorkörler, Hayfa Limanı’nda bekleyen Mavi Marmara ve Defne-Y gemisi ile Aşdod Limanı’nda bekleyen Gazze gemisini çekerek Türkiye’ye getirecek.

Gemilerin 8 Ağustos’ta İskenderun Limanı’na varması bekleniyor. İsrail Dışişleri Bakanlığı da, gemilerin Türkiye’ye gönderilmesiyle ilgili yaptığı açıklamada, Türk yetkililere, “Türkiye’nin, Gazze Şeridi’ndeki deniz ablukasını kırmaya çalışacak yeni Türk gemilerini önleyeceği beklentisinde olduğu” mesajının gönderildiği belirtildi.

İsrail, 31 Mayıs’ta Mavi Marmara’da 9 Türk’ün öldürüldüğü baskının ardından gemilere el koymuş, kabine 23 Temmuz’da gemilerin geri gönderilmesi kararı almıştı.

Yorumlar (4)
HAKAN CERRAHOGLU 10 yıl önce
OGRENEBILIRMIYIZ ROMORKOR UCRETINI

KIM ODEYECEK.SIRKETLERMI YOKSA DEVLETMI.HICBIR SIRKETE 5 DOLAR YARDIM ETMEYEN SAYIN YETKILILER KONU KENDILERINDEN OLUNCA NASIL DAVRANACAKLAR.

LUTFEN ARASTIRIRMISINIZ SAYGILAR.
10 yıl önce
En az 80000 usd hesap var orada
murat dalyan 10 yıl önce
Sayin Cerrahoglu,Gerceklestirilen ceki operasyonlarinin ucretleri sirketler ve IHH arasinda imzalanan ceki sozlesmesi (TOWCON) cercevesinde IHH tarafindan odenecektir. Bu operasyonu gerceklestiren her uc sirket icin bu diger yaptigimiz islerden farki olmayan tamamen ticari bir istir.Saygilarimla

Murat Dalyan

Solar Gemi Kurtarma Hizmetleri A.S.
hakan cerrahoglu 10 yıl önce
OK. ANLASILDI SAYGILAR
hafif yağmur
banner102