banner191

banner148

banner179

banner176

Port Akdeniz Antalya İhracatçıya Mesai Desteğine Devam Ediyor

Port Akdeniz Antalya limanında mesai saatleri dışında,detayları belirtilen tüm mesai ücretlerinin ihracatçılar adına, Port Akdeniz-Antalya tarafından karşılanmaya devam edeceği açıklandı.

GÜNCEL 09.01.2016, 19:42
Port Akdeniz Antalya İhracatçıya Mesai Desteğine Devam Ediyor

Port Akdeniz Antalya, araçların mesai saatleri dışındaki ücretlerini ödeyecek

Port Akdeniz-Antalya'dan yapılan açıklamada, 2016 yılında da ihracatçıları desteklemek adına, mesai saatleri dışında, resmi tatillerde ve cumartesi- pazar günleri limana giriş-çıkış yapan araçlar için, detayları belirtilen tüm mesai ücretlerinin ihracatçılar adına, Port Akdeniz-Antalya tarafından karşılanmaya devam edileceği duyuruldu.

Açıklamada, şöyle denildi: "İhracat maliyetleri düşecek ve 7 gün 24 saat ekstra bir ücret ödemeden yükleme yapabileceklerdir. Böylelikle iç dolumların ve konteyner giriş/çıkışlarının belirli günlere yığılmasının önüne geçilerek, konteyner acentelerinin cumartesi- pazar günleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat dolum ve konteyner hareketi yapmaları daha da kolaylaştırılmış olacaktır. İç dolum yapılmak üzere mesai harici giriş yapacak firmaların, takozlara, lashing ve kantar ücreti ödemelerinin yapılmış olması gerektiğini önemle hatırlatırız. Tüm mesai maliyetleri Liman İşletmesi tarafından karşılanan ve ihracatçılarımızın ekstra bir mesai bedeli ödemeden yararlanabildiği bu uygulama ile iç dolumlarda ve liman trafiğinde büyük rahatlama sağlanacak, talep edilen vardiyada gerçekleşmeyen dolumlar azalacak ve operasyon hızı artacaktır."

Yorumlar (0)
28°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?