banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

Piri Reis Horizon Shipping’i Ağırladı

Kariyer Günlerinin ilk gününde TÜDEV’den mezun abileri olan Horizon Shipping İnsan Kaynakları Müdürü Kaptan Burak ŞERMET ile bir araya geldi.

GÜNCEL 15.11.2012, 01:43
Piri Reis Horizon Shipping’i Ağırladı
Piri Reis Üniversitesi öğrencileri Kariyer Günlerinin ilk gününde TÜDEV’den mezun abileri olan Horizon Shipping İnsan Kaynakları Müdürü Kaptan Burak ŞERMET ile bir araya geldi.

Sözlerine 2011-2012 eğitim yılı kısa stajını Horizon Shipping bünyesinde yapan 10 öğrenciden fazlasıyla memnuniyetini belirtti ve onların eğitiminde emeği geçen değerli hocalarına teşekkürlerini belirterek konuşmasına başlayan Burak ŞERMET. Bu eğitim dönemi uzun stajında da onları ve diğer öğrencileri şirket bünyesindeki gemilerde görmeyi arzuladığını ifade etti.  

Kaptan Burak ŞERMET tarafından hazırlanan şirket tanıtım sunumun ardından  öğrencilerle karşılıklı sohbete geçildi. Keyifli ve samimi sohbet sırasında öğrenciler uzun staj dönemi, staj yapılacak şirketlerin belirlenmesi, Horizon Shipping firması ile ilgili merak ettikleri ve bu sene yürürlüğe giren Gemi Adamları Yönetmeliği ile ilgili merak ettikleri soruları konuklarına yöneltti. Öğrencilerin sorularına büyük samimiyet ve ilgiyle cevap veren Kaptan Burak ŞERMET onlara önlerindeki staj dönemi, çalışma hayatı ve kariyer planlamaları hakkında dikkat etmeleri gereken konulardan bahsetti.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından anı defterini imzalayan şirket yetkilileri tekrar böyle bir organizasyonda öğrencilerle birlikte olmaktan keyif duyacaklarını belirtti.

Piri Reis Üniversitesi Kariyer Günlerine her hafta Çarşamba günü ağırlayacağı 2 şirket ile devam edecek.
 
 

Yorumlar (1)
salih oral 8 yıl önce
horizon dnz cilik staj için makinacı almakta güverte staj ına bayan stajyer almamaktadır-genede teşekkürler-fakat haber yaparken ve şirketleri allayıp pullarken bu detaylarıda belirtilmesi doğru olur kanaatındayım-selamlar
10
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102