banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

Petkim Limanında Sörvey Hizmetleri

MP Uluslararası Gözetim Denizcilik Kimya San ve Tic. Ltd. Şti 1 Mayıs itibarı ile Petkim Holding Aliağa Limanı Survey Hizmetlerini vermek üzere Petkim Holding ile sözleşme imzala

GÜNCEL 30.04.2011, 09:59
2427
Petkim Limanında Sörvey Hizmetleri

MP Uluslararası Gözetim Denizcilik Kimya San ve Tic. Ltd. Şti  1 Mayıs itibarı ile Petkim Holding Aliağa Limanı Survey  Hizmetlerini vermek üzere Petkim Holding ile sözleşme imzaladı.

Petkim Holding Aliağa Limanında bundan sonra Uluslararası gözetim hizmetlerini artık MP Uluslararası Gözetim  verecek.

MP Uluslararası Gözetim Denizcilik Kimya San. ve Tic Ltd. Şti.

1988 yılında  denizcilik sektöründe çeşitli alanlarda uluslararası gözetim hizmeti vermeye başladı. 2010 Yılında Ünvan değişikliği yaparak Dış Ticaret Müsteşarlığı'ndan onaylı Uluslararası Gözetim Şirketi Ünvanı ile faaliyetlerini Avrupa standartları çerçevesinde sürdürmektedir..

 

Yorumlar (16)
Erdinc oyur 11 yıl önce
yapılan bu anlasmanın hayırlara vesile olmasını diliyorum mustafa bey allah yolunuzu acık etsin basarılarınızın devamını diliyorum sizin gibi basarılı insanların bu seviyede olması bızleri gururlandırıyor .
Orhan Korkmaz 11 yıl önce
Bu Okuduğum haber beni çok mutlu etmiştir.Sebebine gelince her ikiside TÜRK firması .Petkim Holding dünyaya açılmış bir firma dünya devleri arasında .MP Gözetim şirketinin de başarılı ve dürüstlüğüyle tanındığını biliyorum.Bu anlaşmadan büyük mutluluk duydum.MP Gözetim e Başarılar dilerim.
Süleyman CENGİZ 11 yıl önce


MP uluslararası gözetimi tanıyorum .Gerçek ten profosyonel bir ekibe sahip .Böyle bir ekip Petkim Holding için çok fayda getirecektir.MP kadrosunu kutlarım .Bu şirketin sörveylerine kesinlikle güveniyorum.Onlarla çalışmak bize güven veriyor.Çünki yaptıkları işin şakası yok .Onlarda bu ciddiyetin farkında .Bu dürüstlüklerinin farkına varan kıymetini biliyor .Benim düşüncem uluslararası gözetim de dürüst firmalar daima takdir edilmeli.

Başarılarınızın devamını diliyorum.Süleyman Kaptan
BURAK MİMAN 11 yıl önce
Öncelikle petkim aş ve mp shipping şirketine bu anlaşma hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle mp şirketi yükselen trendi ve standartlarıyla sektöründe emin adımlarla yürümektedir kendilerini yakından takip etmekteyim ve başarılarının devamını dilerim
lütfi demirkan 11 yıl önce


mustafa kardeşime yeni sözleşmesi hayırlı uğurlu olsun allah utandırmasın dileklerimle...............
mehmet pınar 11 yıl önce
oğlum mustafa seninile gurur duyuyorum.yeni sözleşmen hayırlı olsun.allah yardımcın olsun oğlum senin daha büyük işler başarman için herzaman allahtan duacıyım.
Ali YILDIRIM 11 yıl önce


Petkim Holding in Türkiyedeki bir çok kimyevi madde ve ham madde konusunda Türkiye nin lokomotifi olduğunu hepimiz biliyoruz.Yine kimyasal kargolarda MP Uluslararası Gözetim şirketinin de Uzman bir sörvey kuruluşu olduğunu biliyoruz.Hayırlısı olsun diyorum .Güvenilir gözetim şirketini tercih ettiğinden dolayıda Petkim Holding i kutluyorum.başarı Güvenilir ve dürüst şirketler le birlikte dir.Yola devam .
coşkun öncü 11 yıl önce
başarılarınızdan gurur duyuyorum sizlere karışıyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner255
0
parçalı bulutlu
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü