banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Otomobil Denize Uçtu: 4 Ölü

Tekirdağ'da bir otomobilin denize düşmesi sonucu 4 kişi öldü.

GÜNCEL 28.05.2012, 11:11
Otomobil Denize Uçtu: 4 Ölü

Balıkesir'in Bandırma ilçesinden arabalı vapurla Tekirdağ Limanı'na gelen Vecdet Eriş'in kullandığı 41 E 7190 plakalı otomobil, feribottan inip kısa süre ilerledikten sonra sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu denize düştü.

Kazada, sürücü Eriş, eşi Aysel Eriş ile araçta bulunan Zeynep Gülhan, Ahmet Gülhan öldü.

Yorumlar (4)
mustafa 9 yıl önce
Bu kaza olduktan sonra artık yarın hemen iskele gemi trafiğine kapatılır,limanda emniyet toplantısı yapılır, gemiler için yanaşma rıhtımları planlanır,tehlikeli yerlere fosforlu uyarı levhaları, bariyerler konulur.Ama sorun şu, bütün bu yapılması gerekenler bir kaza, kayıp olmadan yapılmaz, ne zaman birileri ölür, canı yanar, önlem almak gerektiği o zaman aklımıza gelir. arada biri böyle böyle risk var, önlem almak gerek dese, "icat çıkarma başımıza, bir şey olmadı bu kadar yıl, bundan sonra da olmaz" derler sustururlar.

Gerçek Sorumlular (kamuoyunun gazını almak için liman bekçisi, gemici falan değil) muhakkak yargılanmalı.
hakan özel 9 yıl önce
öncelikle ölenlere allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyorum.allah kimsenin başına böylebir olay vermesin.yener c feribotunu çok iyi biliyorum çünkü defalarca tekirdağ limanından avşaya o gemiyle seyahat ettim öncelikle belirteyim çok güvenli ve emniyetli bir gemi heryaz adaya tatilim için onla giderim.gemi seyir esnasında ve gemiye iniş binişlerim çok rahat oluyor personelleride tecrübeli kişiler.onlarada böylebir talihsiz bişey yaşadıkları için geçmişolsun diyorum.

Yasin Ergül 9 yıl önce
Haber yazısı imla harf dil bilgisi hatalarıyla dolu. Herhalde haberi yazan arkadaş uykusuz. Deniz Haber editörletinin biraz daha dikkatli olması...
mehmet özgümüş 9 yıl önce
ölenlere allahtan rahmet diliyoruz şu anda tutuklu 4 kişi var geminin kaptanları suçları bandırma limanından alınan yolcuları ve araçları hiç bir sorun olmadan tekirdağ limanına getirmek araç denize 17m sonra düşüyor,limana gidenler bilir ne tabela nede görevli var ,işaretse hak götüre ,o limana yüzlerce gemi yanaşıyor gece gündüz hepsi her işlerini kendi çabaları ile yapıyor,buna rağmen devlet derki kapaktan çıktıktan 17m düşselerde kaptanlar suçlu, nedenmi kendi işlettiği limana kendi denetimsizliğine görevli olmamasına bozuk eski iskelesine tedbirsizliğini açık yüreklilikle kabul edecek vicdana sahip olmadıklarından kaptanlar suçlu ne yapacaklardı dümeni bırakıp içerdeki tüm yolcu ve araçları tehlikeye atıp trafik polisliğinemi soyunacaklardı, liman işletmek kapıda durup her araçtan para almak deyil aldığın parayı limana iskeleye güvenlik için harcamaktır tüm kaptanları ve kaptanlık gemicilikten tutunda o gemilerde çalışan herkesi o iki tutuklu kaptana destek için yorumlarınızı ve mahkeme günü tekirdağa bekliyoruz saygılarımızla
12°
parçalı bulutlu
banner102