banner244

banner242

banner176

banner191

banner148

banner145

banner179

banner243

ODEK’ten Denizcilik Eğitimine Katkı İftarı

“Denizcilik Eğitimine Katkı” adına düzenlenen iftar dernek binasında gerçekleşti ve sektörden pek çok ismi ağırladı.

GÜNCEL 10.08.2012, 14:11
ODEK’ten Denizcilik Eğitimine Katkı İftarı

ODEK’ten Denizcilik Eğitimine Katkı İftarı
 
ODEK ve Piri Reis Denizcilik Vakfı, 9 Ağustos Perşembe akşamı müşterek bir iftar daveti verdi. “Denizcilik Eğitimine Katkı” adına düzenlenen iftar dernek binasında gerçekleşti ve sektörden pek çok ismi ağırladı.


ODEK üyeleri  ve denizciliğin seçkin isimlerinin katıldığı akşamda,  ağırlanan isimlerden bazıları şöyle: Şadan Kaptanoğlu, Salih Zeki Çakır, Hakan Şen, Korkut Omur, İlhan İşbilen, Bülent Dandin, Orhan Gürün, Ufuk Teker, Cem ErtemCan Kıraç, Metin Şener, Mustafa Muhtaroğlu,  Yılmaz Onur.
 
İftar programı kapsamında konuşma yapan ve Mali’de görevli eğitimci Hayretttin Söğüt, eğitimin önemine dikkat çekti. Mali’deki hizmet imkanlarından da söz etti.
 
Gecenin dikkat çeken bir diğer ismi de, aynı zamanda ODEK Yönetim Kurulu üyesi olan Piri Reis Denizcilik Vakfı Başkanı Vehbi Koç oldu. Koç, vakıf hakkında bilgi verdi ve denizcilik eğitimine yapılan katkılardan söz etti.  Vakfın sağladığı burstan faydalanan öğrenciler de geceye katıldı.

 

 

 

Yorumlar (2)
Müh.Kaptan Refik Akldoğanm 8 yıl önce
Sivil denizcilik eğitiminde ihtiyaçlar dağ gibi. Bir iftarla ne kadar yardım sağlanabilir ki? Show yapmaktan bir türlü vazgeçmiyoruz.Allah yardımcımız olsun. www.refikakdoganm.com
putin zede 8 yıl önce
sayın ODEK bu gemiler hakkında ne düşünüyor acaba??6 aydır tamir masrafları ödenmediği gerekçesi ile Ürdün’ün Akabe Limanı’nda rehin tutulan Türk bayraklı Hızır Sofuoğlu gemisi yakıldı.ısbanyada başına gelenler M-v Istanbul Bputin zede
12
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102