banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

MIP'ten Kaptan Phillips Kariyer Günlerindeydi

9 Eylül Denizcilik Fakültesinde Yrd. Doç. Dr. Kpt. Selçuk NAS’ın açılışı ile başlayan Kariyer Günleri’nde ilk olarak Mersin International Port temsilcisi konuştu.

GÜNCEL 09.12.2010, 01:00
2536
MIP'ten Kaptan Phillips Kariyer Günlerindeydi

DOKUZ EYLÜL’DE 15. GELENEKSEL KIŞ KARİYER GÜNLERİ  BAŞLADI

MIP GENEL MÜDÜRÜ KAPTAN PHILLIPS: “LİMANLARDA KAPTANLAR VE BAŞMÜHENDİSLER YÖNETİM GÖREVLERİ ÜSTLENİYOR”


Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi 15. Geleneksel Kış Kariyer Günleri’ni 6-17 Aralık 2010 tarihleri arasında gerçekleştiriyor.

6 Aralık 2010 günü Denizcilik Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Kpt. Selçuk NAS’ın açılışı ile başlayan Kariyer Günleri’nde ilk olarak Mersin International Port (MIP) temsilcilerinin sunumları gerçekleştirildi. MIP adına Genel Müdür Kaptan John PHILLIPS ve Altyapı İşleri Müdür Yardımcısı İskender DİNLER Mersin International Port hakkında bilgiler verdiler. Öğrenciler bir kaptanın dünyanın sayılı liman kuruluşlarından PSA (Port of Singapore Authority) ortaklığındaki bir limanda Genel Müdür olmasının nasıl gerçekleşebildiğini sorduklarında, Kaptan Phillips kendisinin 30 yılı aşkın bir süredir denizcilik sektöründe görev yaptığını belirterek bu çerçevede pek çok liman projesi içinde yer aldığını söyleyerek kaptanların ve başmühedislerin limanlarda çok önemli görevler üstlendiklerini açıkladı.DEÜ Denizcilik Fakültesi öğrencilerinin Mersin Limanına ilişkin tüm sorularını yanıtlayan Genel Müdür John Phillips, Mersin Limanının mevcut potansiyelini ve büyüme stratejilerini açıkladı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi 15. Geleneksel Kış Kariyer Günleri iki hafta boyunca aynı hızıyla devam edecek.

 

Yorumlar (0)
15
açık
Günün Karikatürü Tümü