Medyatava Görüntüleri M. Ali Erbil'i Doğruladı

Mehmet Ali Erbil, Başbakanlık otobüsü yüzünden feribotun 30 dakika geç kalktığını söyleyip ekrandan hükümeti eleştirmişti. Medyatava'ya göre Mehmet Ali Erbil haklı çıktı.

Medyatava Görüntüleri  M. Ali Erbil'i Doğruladı

Medyatava Görüntüleri  M. Ali Erbil'i Doğruladı

İşte medyatava'nın haberi.

Mehmet Ali Erbil, Başbakanlık otobüsü yüzünden pazar günü Mudanya feribotunun 30 dakika geç kalktığını söyleyip ekrandan hükümeti eleştirmişti. Mehmet Ali Erbil haklı çıktı. Mudanya feribotuna sığmayan Başbakanlık otobüsünün görüntülerini Medyatava ele geçirdi... İşte o fotoğraflar...

Burası Mudanya.. 15 Mart Pazar saat 17.15... Mehmet Ali Erbil'in canlı yayında sözünü edip, hükümeti eleştirdiği feribot işte bu...

Başbakanlık görevlileri önce otobüsü ön kısmından feribota sokmaya çalışıyor. Ancak burnu feribotun rampasına çarptığı için otobüs feribota girmiyor. Sonra otobüsü geri geri sokma fikri ortaya atılıyor yetkililerce.

Bu kez de otobüsün arkası havaya kalkıp, burnu rampaya değiyor. Yetkililer ön tarafa destek koyarak işi çözmeye çalışıyorlar ancak bu kez de otobüsün yüksekliği problem oluyor.

Otobüsün klima tesisatının olduğu tavan bölümü, feribota sığmıyor. Bu sırada Mehmet Ali Erbil, feribotun business class bölümünde, sinirden volta atıyor. Yetkililer ise hala otobüsü sokmaya çalışıyor.

Neyse ki otobüsün üstünü keselim diyen çıkmıyor. Rampa engelini aşan Başbakanlık yetkilileri yükseklik problemini aşamayıp bu sevdadan vazgeçiyor. Başbakanlık otobüsü feribottan vazgeçip karayoluyla İstanbul'a gidiyor. Olan yarım saat boyunca feribotun içinde sıkıntıdan patlayan yolcular ve Mehmet Ali Erbil'e oluyor.

NOT: Bu fotoğrafları Mehmet Ali Erbil değil Medyatava editörleri çekti, fotoğrafların çekildiği sırada Erbil feribottaydı...

 

© COPYRIGHT 2009, MEDYATAVA

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176