M. Ali Erbil'den İDO'ya Veryansın...

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil dün gece Fox TV’deki Çarkıfelek programında İDO'daki plazma TV'lerde sürekli Kanal 24'ün yayın yapmasını eleştirdi.

M. Ali Erbil'den İDO'ya Veryansın...

Mali, muhalefet lideri gibi 

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil dün gece Fox TV’deki Çarkıfelek programında muhalefet lideri gibi konuştu ve AKP’yi sert sözlerle eleştirdi.  Erbil, ‘’ İDO’nun  Deniz otobüsleri bile iktidar yanlısı olmuş. Sadece Kanal 24 seyrediliyor. Kılıfına uydurmuşlar’’ dedi. 
 
ANKARA- Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil dün gece Fox TV’deki Çarkıfelek programında muhalefet lideri gibi konuştu ve AKP’yi sert sözlerle eleştirdi.  Erbil, ‘’ İDO’nun  Deniz otobüsleri bile iktidar yanlısı olmuş. Sadece Kanal 24 seyrediliyor. Kılıfına uydurmuşlar, bir tek iktidar partisinin kanalı  var. Feribota bindik yarım saat gecikmeli kalktı meğerse AKP’nin seçim otobüsü bekleniyormuş. MHP otobüsü olsa beklerler mi?’’ dedi.

Erbil programın başlangıcında hostes Tuba Ünsal’ın ABD’ye gittiğini kendisinin ise hafta sonunu Bursa’da geçirdiğini belirterek ‘’Tuba Newyork’taydı. Ben de ayıptır söylemesi Bursa’ya gittim. Uludağ’a çıktık. Dönüşte hızlı feribot İDO’ya bindik. İDO da iktidarın İdo’su olmuş. Bir tek iktidar yanlısı Kanal 24 yayınlanıyor. Punduna getirmişler, sadece Kanal 24 seyrediliyor. TRT olsa ona da razıyız. Kanal D falan, hani major kanallar da değil.  İktidarın partisinin kanalı 24’ü ayarlamışlar’’ dedi.

AKP OTOBÜSÜNÜ BEKLEDİK

Dönüş yolculuğunda İDO’nun yarım saat rötar yaptığını da belirten Erbil ‘’Meğerse AKP’nin seçim otobüsü gelecekmiş onu bekledik. MHP otobüsü olsa beklermiydi?’’ diye sordu ve seyircilerden alkış alarak şunları söyledi:

‘’ İDO geç kalktı. Hani çoğulcu demokrasi? Hani insan hakları. Bunlar kendilerine yontuyorlar. Şimdi MHP’nin otobüsünü bekler miydi o İDO ? Bunlar küçük şeyler ama  mide bulandırıyor. Tek partili döneme mi döneceğiz acaba? Koyun gibi olmayalım. Bunları da herkes söyleyemez yani sıkar biraz. Ama biz kendimizi biliyoruz kardeşim. Kanunlara saygılıyız. Allah’tan korkarız. Önemli olan herkesin bu duygular içinde olması. Kanunlara saygılı olacaksın. Başkalarının haklarına saygılı olacaksın. Ama maalesef çok zor günler bekliyor ülkeyi’

YORUM EKLE
YORUMLAR
ferit  kuru
ferit kuru - 10 yıl Önce

mehmet ali bey ağzınıza sağlık güzel söylemişsiniz ancak korkum iki ay içerisinde bi tarafından sizide ergenekona sokarak terör örgütü kurmaktan yargılamaları.Gece 4 de evden alabilirler yada program yayınında aman dikkat

Abdullah Topçu
Abdullah Topçu - 10 yıl Önce

Bu durum ido'ya her binişimde beni sinir ediyordu. Erbil kadar cesur adamlar lazım.

Bu haberi İnternetten haber7 de okudum. Yorumlara baktım; sadece Erbilin ALEYHİNDE olan yorumlara yer veriliyor. Müslümanlık, dürüstlük anlayışının neresine koyduklarını anlayamadım. Allah ıslah etsin.

yıldırım  DELİDUMAN
yıldırım DELİDUMAN - 10 yıl Önce

Sanatçıda, diğer insanlarda görülmeyen kurma gücü, duyarlık ve duygu üstünlüğü, çağrışım zenginliği v.b. gibi özellikler bulunur. Fakat, asıl ayırıcı özellik, sanatçının algısındadır. Sanatçı, herkesin duyduğunu, herkesin gördüğünü, herkesin hissettiğini, herkesin düşündüğünü farklı şekilde duyan, farklı şekilde gören, farklı şekilde hisseden, farklı şekilde düşünen, farklı şekilde yorumlayan, farklı şekilde yansıtandır... Duyulmayanı duyan, görülmeyeni gören, olmayanı bulandır. Taklit edeni değil de yorum katanı, değiştireni, yönlendireni ve geliştireni makbul olan, yaratma dürtüsü ile hareket eden kişidir. Maddeyi kullanarak, hayal gücüyle ve yetenekleriyle değiştirerek sunan, anlamlandıran yaratandır sanatçılık.... Toplumun içerisinde olan ama Topluma örnek olan, yol gösteren kişidir. Toplumun ta kendisidir sanatçı. Velhasıl DE GAULLE’ün de ifade ettiği gibi "SARTRE FRANSADIR"

NECATİ KÖSE
NECATİ KÖSE - 10 yıl Önce

SEVGİLİ MEMETALİ BEYCİĞİM ÇOK GÜZEL BİR İFADE TARZI KULLANARAK DUYGULARINI DİLE GETİRMİŞSİN SENİ CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUM

AMA GERÇEKTEN ÇIPLAK ELİNİ ATEŞE SOKTUN BUNDAN SONRA HEMEN ÇOK YAKINDA MALİYECİLER SENİ HALLAÇ PAMUĞU GİBİ ATMAYA BAŞLARLAR BUDA SAYIN TAYYİP BEYİN EMİRLERİYLE OLUR TABİKİ FAZLA DEĞİL 6 AYA KALMAZ SENİ DE KIRARLAR BU AKP HÜKÜMETİ. ALLAH YARDIMCIN OLSUN SEN VE SENİN GİBİLERE İHTİYACI VAR ŞU ANDA TÜRKİYEMİZİN SAĞLICAKLA KAL.

Haydem
Haydem - 10 yıl Önce

Mrh, Erbil bey,

İdo'nun sürekli Kanal 24 u yayınlaması bizide rahatsız etti ve arkadasım konuyu cok guzel şekilde yazıya dökerek kendilerine iletti.Ancak çok beklenen cevabı aldık. Şaşırmasak da uzulduk ve yanlı icraat karşısında oturduk, kaldık. Gonderdıklerı cevap çok enteresan!!!!

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176