banner191

banner148

banner179

banner176

"Lojistik Ve Tedarik Zinciri Kongresi"

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nin ev sahipliğinde ve Lojistik Derneği (LODER) ile Duisburg-Essen Üniversitesi işbirliğiyle 08-09 Kasım’da gerçekleştirilecek.

GÜNCEL 22.10.2012, 15:32
"Lojistik Ve Tedarik Zinciri Kongresi" Başlıyor 
 
İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nin ev sahipliğinde ve Lojistik Derneği (LODER) ile Duisburg-Essen Üniversitesi işbirliğiyle 08-09 Kasım’da gerçekleştirilecek olan kongrede uluslararası lojistik ve tedarik zinciri sistemlerinin, küresel krizde sürdürülebilirliği konusu masaya yatırılacak.

Uluslararası ticarette stratejik bir rol oynayan lojistik sektörünü, şirketlerin tedarik zinciri yöneticilerini, profesyonelleri ve akademisyenleri bir araya getirecek yeni bir kongreye hazırlanıyor. 10’uncu Uluslararası Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresi, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’nin ev sahipliğinde ve Lojistik Derneği (LODER) ile Duisburg- Essen Üniversitesi işbirliğiyle 08-09 Kasım 2012 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Kongre Merkezinde yapılacak.

Kongrenin ana teması olarak uluslararası lojistik ve tedarik zinciri sistemlerinin, küresel krizde sürdürülebilirliği konusu seçilmiştir. Kongre, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi konularında mesleki ve bilimsel gelişime katkıda bulunmak, konuyla ilgili akademisyen ve profesyonelleri bir araya getirerek, görüş alışverişinde bulunmalarını sağlamak amacıyla düzenlenmektedir. Ayrıca, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanında ülkemizin sorunlarına yönelik araştırmalar yapılarak sonuçlarının paylaşımı da önemli kongre hedeflerinden biridir.

Kongrede, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi konusunda geniş bir yelpazede çeşitli mesleki ve bilimsel sunumların yanı sıra özel ve davetli konuşmacıların sunumlarına ve bazı özel oturumlara yer verilecektir. Bu kapsamda, Duisburg-Essen Üniversitesi lojistik ve trafik araştırma enstitüsü başkanı ve SAP Türkiye Genel Müdürü vizyon konuşmalarını yapacak. Denizcilik Şirketlerinin Genel Müdürleriyle, büyük şirketlerimizin Satınalma Müdürleri ayrı panellerde alan tecrübelerini paylaşacak. Davetli konuşmacılar uzmanlıklarını paylaşacak. Akademisyenler ile profesyonelleri bir araya getirmeyi hedefleyen LODER’in bu geleneksel kongresinde teori ile pratiği birleştiren panel ve oturumların yanı sıra lojistik ve tedarik zinciri yönetimi alanında faaliyet gösteren şirketlerin stantları yer alacaktır. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi lisans ve yüksek alanında eğitim alan öğrenciler de çalıştaylara katılacaktır.

Kongre ile ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve katılma koşullarını öğrenmek için kongre Web sayfası ziyaret edilebilir. http://lm-scm2012.kemerburgaz.edu.tr
Yorumlar (0)
12°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?