banner246

banner176

banner242

banner184

banner191

banner148

banner179

banner145

banner182

banner263

Liman Başkanlığından klas kuruluşlarına iftar

İstanbul Liman Başkanlığı tarafından klas kuruluşlarının temsilcilerini ve sektörün önde gelen isimlerini buluşturmak amacıyla düzenlendi.

GÜNCEL 11.08.2012, 12:06
3609
Liman Başkanlığından klas kuruluşlarına iftar

İstanbul Boğazı’nda düzenlenen iftar yemeğine çok sayıda isim katıldı.

İstanbul Liman Başkanlığı tarafından klas kuruluşlarının temsilcilerini ve sektörün önde gelen isimlerini buluşturmak amacıyla düzenlenen iftar yemeğine Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Suat Hayri Aka,  Deniz Ticareti Genel Müdürü Barış Tozar, Tersaneler ve Kıyı Yapılar Genel Müdürü Hızır Reis Deniz, Deniz ve İç Sular Düzenleme Genel Müdürü Cemalettin Şevli, Deniz Ticareti Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mustafa Azman,  Deniz ve İç Sular Düzenleme Genel Müdürü Turgya Kaya, İstanbul Liman Başkanı Gani Aygün, İstanbul Liman Başkan Yardımcısı Kerim Şafak Özcan, Gemi Mühendisleri Odası Başkanı Osman Kolay, Türk Loydu Vakfı Başkanı Prof. Dr. Tamer Yılmaz, Türk Loydu Genel Müdürü Salim Özpak, Türk Loydu Deniz Endüstrisi Bölüm Başkanı İlker Karpuz, Class NK Türkiye ve Ortadoğu temsilcisi Oruç Karakoç’un yanı sıra çok sayıda isim katıldı.


Cemalettin Şevli, düzenlenen iftar yemeğine katılım gösteren ve organizasyonu düzenleyen İstanbul Liman Başkanlığı’na teşekkür etti.


Keyifli anların yaşandığı yemek boğaz gezisinin ardından son buldu.
 


 

Yorumlar (1)
isa sariteke 10 yıl önce
FLAŞ FLAŞ FLAŞBANKALARDAN GEMİ ALIMI İCİN KREDI ISTENDIĞINDE BANKANIN ISTEDIĞI EVRAKLAR AYNEN BELIRTILEN GIBI DUZENLENMIŞa) akıl hastanesinden akıllı olduğuna dair akıl raporu

b) yakıt veren tüm yakıt şirketlerinden armatörün borcu olmağına dair onay raporu

c) en az 20 yıllık armatör olmasıBU EVRAKLAR SADECE BAŞVURMAK ICIN IKINCI AŞAMA ICIN DAHA GERISI VAR

FLASH FLASH FLASHTHE DOCUMENTS REQUIRED FROM THE BANK FOR PURCHASE OF THE VESSEL...a) Mental sanitary report from the mental hospital

b) No any depth from the bunkers

c) At least 20 years to be a ship owner

THESE DOCUMENTS ONLY FOR APPLYINGTHERE IS MORE REQUIRMENTS FOR SECOND STEP....İSA SARİTEKE

isa sariteke

.
21
açık
banner260
banner102
banner85
Namaz Vakti 22 Mayıs 2022
İmsak 03:43
Güneş 05:34
Öğle 13:06
İkindi 17:03
Akşam 20:28
Yatsı 22:10
Günün Karikatürü Tümü