banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

Limak Enerji'den koronavirüse karşı önlem

 Limak Enerji, işlem merkezlerinde mikrop ve virüslere karşı dezenfekte etme çalışmalarına başladı.

GÜNCEL 14.03.2020, 13:09
108
Limak Enerji'den koronavirüse karşı önlem

Limak Enerji'den koronavirüse karşı önlem

Koronavirüs nedeniyle yaşanan tedirginlikleri en aza indirmek için harekete geçen Limak Enerji, ayda ortalama 500 bine yakın kişinin ziyaret ettiği işlem merkezlerinde dezenfekte çalışmalarına başladı. Profesyonel ekiplerce gerçekleştirilen çalışmalarda, insan sağlığına zarar vermeyen ürünler kullanılarak işlem merkezleri temizleniyor.  

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de görüldüğü resmi olarak doğrulanan koronavirüse karşı önlemler artırıldı. Limak Enerji’nin Bursa’da bulunan genel merkezinden başlatılan çalışmalar, yaklaşık 100 işlem merkezinin tamamına uygulanacak şekilde planlandı. 

Yoğun bir müşteri sirkülasyonuna sahip işlem merkezlerine her gün işlem yapmaya gelen müşterilerinin sağlığını düşünen şirket, rutin olarak dezenfekte çalışmaları yapıyor. Şirket ayrıca işlem merkezlerine yerleştirdiği antibakteriyel ürünler ile de alışveriş işlemlerinde yaşanan olası temaslara karşı hem personelini hem de müşterilerini koruyor. Resmi açıklamanın ardından çalışanlarına yönelik verilecek eğitimler ile ilgili de çalışmalara başlayan şirket, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’daki çalışanlarına kişisel temizlikleri ile ilgili broşürler ve afişler dağıtmanın yanı sıra koronavirüsün belirtileri, korunmak için gerekli tedbirler gibi konularda da bilinçlendirme çalışması yaptı. 

Virüsten koruma amaçlı çalışmalar başlatan şirket müşterilerine; çağrı merkezi, online işlem merkezi, mobil uygulama ve e-Devlet üzerinden 7 gün 24 saat evlerinden çıkmadan ve saniyeler içerisinde tüm işlemlerini yapabilme olanağı sunuyor. 

l2-002.jpgl1-003.jpg

DENİZHABER

Yorumlar (0)
26
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü