banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

KTÜ DUİM Mezunlar Derneği, Ankara ziyaretleri

KTÜ Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (KTU DUİM) Mezunlar Derneği, 02 Aralık 2019 günü Ankara'da, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğünde, Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Genel Müdürlüğünde ve Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğünde ziyaretlerde bulundu.

GÜNCEL 03.12.2019, 17:03 03.12.2019, 17:15 Nermin İstikbal
KTÜ DUİM Mezunlar Derneği, Ankara ziyaretleri

KTÜ DUİM Mezunlar Derneği, Ankara ziyaretleri

KTÜ Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Mezunlar Derneği, Yönetim Kurulu Üyeleri Kaptan Orhan Kasap, Kaptan İbrahim Sapmaz, Kaptan Tamer Yağız ve Kaptan Garip Erdoğan’ın katılımları ile Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Ahmet Selçuk  Sert, Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Genel Müdür Yardımcısı,  Ünal Baylan, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü Gemi Denetim Daire Başkanı,  Mustafa Çankaya, Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğü Kıyı Yapıları Daire Başkanı  Salih Tan, Deniz ve İcsular Düzenleme Genel Müdürlüğü Eğitim ve Belgelendirme Daire Başkanı,  Hayri Hasandayıoğlu, Deniz ve İcsular Düzenleme Genel Müdürlüğü, Ana Arama Kurtarma Koordinasyon Merkezi Daire Başkan Vekili  Hakan Durmaz ve TRMRCC Başkanı ve Cospas Sarsat Türkiye Temsilcisi Kpt. Ömer Adem Gazioğlu'nu ziyaret etti.  

KTÜ DUİM Mezunlar Derneğinin kısa bir tanıtımından sonra, amaclari, ve yapılan etkinliklerden bahsedildi.  Denizcilik Sektörünün sorunları ve denizcilik ile ilgili güncel konularda bilgi alisverisinde bulunuldu.  İleride de ortak yapılacak etkinlikler ve çalışmalar içerisinde bulunulacağı temennileri ile ziyaret son bulmuştur.

              

              

              

Yorumlar (0)
28°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?