banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

KOSDER 10 Kasım Mesajı

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 82. yıl dönümünde KOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kocabaş bir mesaj yayınladı

GÜNCEL 09.11.2020, 20:15 Nermin İstikbal
KOSDER 10 Kasım Mesajı

 Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 82. yıl dönümünde KOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kocabaş bir mesaj yayınladı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ileri görüşlülüğü ve askeri dehası ile Türk milletinin liderliğini üstlenmiş, diğer dünya devletlerinin de saygınlığını kazanmıştır. Devlet kurmanın ağır yükünü sırtlayan Ulu Önder, aynı zamanda çağdaş uygarlık olma yolunda milletimize yön vermiş ve bu minvalde ulusumuzun hedeflerini belirlemiştir. Cumhuriyet ve demokrasinin muazzam kazanımlarını milletimize miras bırakan Atatürk, Türk ulusunun sonsuza kadar belleğinde yer etmeye ve geleceğine ışık tutmaya devam edecektir. Ülkemiz, Atatürk ilke ve inkılaplarının izinde; çağdaş, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olmanın gururunu ilelebet yaşayacaktır. Bu düşüncelerle, ebediyete irtihalinin 82. yıl dönümünde, “En Büyük Eserim” dediği Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.

Hüseyin KOCABAŞ

Yönetim Kurulu Başkanı Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği

Yorumlar (0)
9
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102