Kocaoğlu'ndan Aysun Kaptan'ın ailesine ziyaret

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Horizon-1” adlı kuru yük gemisinde 4. kaptan olarak görev yapan İzmirli Aysun Akbay'ın Menemen'deki ailesini ziyaret etti.

Kocaoğlu'ndan Aysun Kaptan'ın ailesine ziyaret

Kocaoğlu'ndan Aysun Kaptan'ın ailesine ziyaret      
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Aden Körfezi'nde deniz haydutlarının ele geçirdiği “Horizon-1” adlı kuru yük gemisinde 4. kaptan olarak görev yapan İzmirli Aysun Akbay'ın Menemen'deki ailesini ziyaret etti.

Baba Özcan Akbay, yaptığı açıklamada, Aysun'dan yeni bir haber almadıklarını, bekleyişlerini sürdürdüklerini belirtti.

Kocaoğlu'nun bugün evlerine geldiğini ve kendilerini ziyaret ettiğini belirten baba Akbay, kendileriyle ilgilenilmediğini Kocaoğlu'na da anlattıklarını dile getirdi.

Akbay, “Büyükşehir Belediye Başkanı'na ilgisizlikten bahsettim. Gelişmelerle ilgili bilgilendirilmediğimizi söyledim. Kendisi de ilgili yerleri arayacağını, sonra bizi de bilgilendireceğini söyledi” dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 10 yıl Önce

CUMHUR BASKANIMIZ ADLI TIBBI İNCELESIN SIZE DONECEK.

??????
?????? - 10 yıl Önce

ya kusura bakmayın ama o gemide kaçırılan bir tek aysun hanım değil o gemide onunla birlikte 23 kişi kaçırıldı orda onun yaşadıklarını diğer 23 kişide yaşıyor onların aileside perişan durumda ve desteğe ihtiyaçları var.

siracettin istifa
siracettin istifa - 10 yıl Önce

HİÇ KUSURA BAKMASINLAR AYSUNU SEVİYORUZ SAHİP ÇIKIYORUZ DİYE ORTALIKTA SHOW YAPARAK HİÇBİYERE VARAMAZSSINIZ AYSUNU BASINDAN HERKEZ TANIYABİLDİĞİ KADAR TANIDI DAHA ÜSTÜNE GİTMEYİN. BIRAKIN ŞİRKET ELİNDEN GELDİĞİ KADAR KURTARMAYA ÇALIŞIYOR ZATEN SİZİN SHOW LARINIZLA BİYERE VARILMAZ ANCAK AYSUNUN REKLAMI OLUR OKADAR. BİRDE DİĞER ARKADAŞIN YORUMUNDADA OLDUĞU GİBİ BU GEMİDE SADECE AYSUN YOK.

bilal uşaklı
bilal uşaklı - 10 yıl Önce

aysun hanımı reklam yapıor diorsunuzda. izmir büyükşehir bld başkanı ve menemen bld başkanı ziyaret yapmış kötü bişeymi. diğer kaçırılan arkadaşlarında bulundugu memleketlerin başkanlarıda ziyaret yapsın bunu nesi kötü ki. şirkette bişey yapsın parası tatlı diye vermiycekmi adamları orada öldürecekmi ? içme suları bitmek üzereymiş..bilmiyorum kaç gündür şirket tarafından bi gelişme olmadı ?? olmuycakta anlaıgım kadarıyla

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176