Kimsesiz Kaptan teknede ölü bulundu

İzmitli balıkçıların “Kimsesiz Kaptan” olarak adlandırdığı Aydoğan İşerin (51), geceleri kaldığı tekne içinde ölü olarak bulundu.

Kimsesiz Kaptan teknede ölü bulundu

Kimsesiz Kaptan teknede ölü bulundu

İzmitli balıkçıların “Kimsesiz Kaptan” olarak adlandırdığı Aydoğan İşerin (51), geceleri kaldığı tekne içinde ölü olarak bulundu. Aydoğan İşerin’in bir hafta önce beyin kanamasından öldüğü anlaşılırken, arkadaşları büyük şok yaşadı 

Çocukluğundan itibaren kendisini denize veren, Salih Reis gibi bir çok teknede yıllarca kaptanlık yapan 51 yaşındaki Aydoğan İşerin, balık mezatı yanında denize demirli haldeki Mete-1 adlı teknesi içinde ölü olarak bulundu. 1 hafta önce beyin kanaması geçirdiği tahmin edilen Aydoğan İşerin’in cansız bedeni, kendisini bayramdan bu yana görmeyen arkadaşı Osman Keçeci’nin tekneye gelmesiyle bulundu. Anne ve babasının ardından kardeşlerini de kaybedince tek başına yaşamaya başlayan Aydoğan İşerin’in, kendisini alkole verdiği ve ara sıra tekneyle denize açıldığı öğrenildi. Son 3 yıldır Mehmet Mete’ye ait Mete-1 adlı teknede kalan Aydoğan İşerin’in cansız bedeni otopsi için Asri Mezarlık’a kaldırıldı. Aydoğan İşerin’in cenazesi bugün toprağa verilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fulya   işeri akverdi
fulya işeri akverdi - 10 yıl Önce

kendisine uzun yıllardır ulaşamadığım amcama allahtan rahmet diliyorum.nur içinde yatsın .allah kimseyi sahipspz bırakmasın.heberi yayınladığınız için sizlere minnatrım .çok teşekkürler.sizler olmasaydınız ben bunu öğrenemeyecektim. çok üzgünüm.teşekkür ederim.allah razı olsun sizlerden

arzu işerin bayrak
arzu işerin bayrak - 7 yıl Önce

3amcamı ve babamı içkiye kurban verdim.maalesef ki.onları özlüyorum.çocuklarım tanısın isterdim.kimsesiz değildiler ama bunu onlar bilemediler.ölümleride acıdır.aydoğan amcamı en son kaybettik.zaman ilaç olmuyor öğrendik.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176