banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Kılıçdaroğlu: Saldırı 'ama', 'fakat' denmeden lanetlenmelidir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kızılay'daki bombalı saldırının toplumsal barışı ve huzuru hedef aldıklarını belirterek, "Türkiye’nin başkentinde, yurttaşlarımıza yönelik düzenlenen bombalı saldırı, "ama” ve “fakat"...

GÜNCEL 13.03.2016, 23:15
73
Kılıçdaroğlu: Saldırı 'ama', 'fakat' denmeden lanetlenmelidir
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kızılay'daki bombalı saldırının toplumsal barışı ve huzuru hedef aldıklarını belirterek, "Türkiye’nin başkentinde, yurttaşlarımıza yönelik düzenlenen bombalı saldırı, "ama” ve “fakat" demeden lanetlenmesi gereken bir terör eylemidir." dedi.

Kılıçdaroğlu'nun bombalı saldıraya ilişkin yayınladığı mesajı şöyle; "Türkiye’nin başkentinde, yurttaşlarımıza yönelik düzenlenen bombalı saldırı, 'ama' ve 'fakat' demeden lanetlenmesi gereken bir terör eylemidir. Bu menfur terör eylemini gerçekleştirenler ile saldırının arkasındaki güçler, toplumsal barış ve huzurumuzu bir kez daha hedef almıştır. Ancak köklü dayanışma, birlik ve beraberlik duygularına sahip milletimizin, ulaşılmak istenen hedefin önünde kararlılıkla duracağına inancım tamdır.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı sıfatıyla, terörle mücadele konusunda her türlü siyasi sorumluluğu üstlenmeye hazır olduğumuzu kamuoyu huzurunda bir kez daha teyit ediyor, saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Terör şehitlerimizin ailelerine, sevenlerine ve tüm milletimize başsağlığı dileklerimi iletiyorum."Cihan
Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü