banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Kepez Limanı çalışanları piknikte buluştu.

Çanakkale Kepez Limanı’nın Güzelyalı girişindeki Mesudiye Mesire Yeri’nde 18.05.2013-Cumartesi günü düzenlediği pikniğe katılanlar...

GÜNCEL 22.05.2013, 14:22
Kepez Limanı çalışanları piknikte buluştu.

Çanakkale Kepez Limanı çalışanları piknikte buluştu.

Çanakkale Kepez Limanı’nın Güzelyalı girişindeki Mesudiye Mesire Yeri’nde 18.05.2013-Cumartesi günü düzenlediği pikniğe, Liman Genel Müdürü Ali AKTOPRAK, Liman Müdürü Evren BECEREN ve eşi, Liman Teknik Müdürü Engin TEKKALMIŞ ve eşi, Liman Tesis Müdürü Fırat BOĞA,  Liman İdari İşler Yöneticisi Baki AKKOYUN ve eşi, Liman Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Huri ÖZGENÇ ile Kepez Liman personeli ve aileleri katıldı.

Pikniğe katılanlarla bir süre sohbet eden AKTOPRAK, daha sonra çalışanlar ile birlikte voleybol maçı yaptı. Çocuklar salıncak ve hamak keyfi yaparken, büyükler de en az çocuklar kadar eğlendi. Sadece ismi kalmış yakan top, istop, ip atlama gibi eski oyunlar bu piknikte can bulurken, tavla oynayan büyüklerin çekişmeleri de  hayli renkli görüntülere sahne oldu.

İşletmenin farklı birimlerinde görev yapan çalışanlar birbirleriyle sohbet etme fırsatı bularak stres attılar. Herkes organizasyon şirketinin hazırladığı zengin tabak ile hem karınlarını doyurdu, hem de eğlenceye doydu. Liman personeli güzel havanın tadını doyasıya çıkartırken mesaileri için de motivasyon kazanmış oldu.

Yorumlar (0)
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?