banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Kemal Murat Güler yazdı: Büyük İhmal var

Yazarımız Kemal Murat Güler, önceki gün meydana gelen arabalı vapur kazasıyla ilgili olarak bir yazı kaleme aldı.

GÜNCEL 18.03.2014, 17:36
2387
Kemal Murat Güler yazdı: Büyük İhmal var

Yazarımız Kemal Murat Güler, önceki gün meydana gelen arabalı vapur kazasıyla ilgili olarak bir yazı kaleme aldı. 

Kazada büyük ihmal olduğunu vurgulayan Kemal Murat Güler'in yazısını okumak için aşağıdaki linki tıklayınız: 

http://www.denizhaber.com/index.php?id=21&sayfa=yazar&-kemal-murat-guler.html

 

Yorumlar (2)
Kerem Türk 8 yıl önce
Öncelikli olarak bu acı olayda Küçük Ece Su Yılmaz’a Allahtan rahmet , anne ve babasına ve de tüm yakınlarına bas sağlığı diliyorum.Kemal Murat Güler Bey'e de yazısı için teşekkürler.


Bu vesile ile dün yaşadıgım benzer bir durumu paylaşmak istedim. Beşiktaş üsküdarmotor seferinde güvenlik görevlisinin acil binin binin demesi ile aalüminyum merdivene cıktık fakat adım atacak iken motor hareket etti. Tek ayagımız havada kaldı. Herhangi bir mübalaga da yapmıyorum emin olabilirsiniz. Kazanın eşiğinden döndük. İlgililere durumu anlatmaya calıstım fakat nafile. Güvenlik görevlisi ayrı bir havada sirket personeli ayrı bir havada.O kadar sakin karşıladılar ki günde pek çok kez benzer bir durum ile karşılaştıkları ortada ama umursamazlıkları da ayrı bir durum suçu yolcunun üzerine atıyorlar.Söz konusu şirkete şikayette bulundum fakat bir cevap gelecegini de düşünmüyorum. Malesef yolcu taşımacılıgı ve de araç taşımacılıgında gereken hassasiyetin gösterilmediği ve de önlemlerin alınmadıgı ve bunların kimin tarafından denetlenecegi, vatandaşın şikayetini kime iletecegi muamma.Her kese kazasız günler dilerim.
sade vatandaş 8 yıl önce
buyurun Tekirdağ dan erdek e geçin ihmalleri arada görün en başta yüklenen kamyon ların ağırlığını o ağır kamyonların gemiye tıka basa dolduruluşunu bir görün idda ederimki o şekil yükleme yasal değildir ve oradan çıkan ağır tonajlı kamyonların yollarda nasıl giitğini düşünün
17
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü