banner246

banner176

banner242

banner184

banner191

banner148

banner179

banner145

banner182

banner263

KEGM'den Uluslararası Başarıya Takdir

KEGM Genel Müdürü Kaptan Salih Orakcı, üçüncü kez başkan yardımcılığına seçilen İSTİKBAL’i kutladı ve başarılarının devamını dileyerek kendilerine plaket takdim etti.

GÜNCEL 09.12.2010, 01:05
1918
KEGM'den Uluslararası Başarıya Takdir

15 Kasım 2010 tarihinde Avustralya’nın Brisbane kentinde düzenlenen Genel Kuruldaki seçimlerde Türkiye'den Kaptan Cahit İSTİKBAL sürdürmekte olduğu başkan yardımcılığı görevine 4 yıllığına yeniden seçildi.

KEGM Genel Müdürü Salih ORAKCI, İSTİKBAL’i makamında kabul ederek, başarısından dolayı tebrik etti. Ulaştırma Bakanımız Binali YILDIRIM’ın talimat ve yol göstericiliğiyle "Denizci Millet, Denizci Ülke" olma yolunda emin adımlarla yola devam edildiğini belirten ORAKCI, artık uluslararası arenada adından çokça söz ettiren bir ülke konumuna geldiğimizi söyledi.

Denizciliğimizin son yıllarda altın çağını yaşadığına değinen ve gerek operasyonel, gerek idari ve gerekse de yatırımlar anlamında en son teknolojik imkânların kullanılarak denizciliğimizin hakkettiği yere hep birlikte taşıma gayreti içinde olduğumuzu belirten ORAKCI, VTS, EMPA ve IMPA gibi uluslar arası komitelere Kuruluşumuzdan bir personelin yönetici olarak seçilmesinin gurur verici olduğu belirterek, üçüncü kez başkan yardımcılığına seçilen İSTİKBAL’i kutladı ve başarılarının devamını dileyerek kendilerine plaket takdim etti.

Yorumlar (3)
Jale Nur Ece 12 yıl önce
Araştırmacı ve olaylara geniş perspektiften bakan yazıları ve çalışmalarını çok takdir ettiğim ve beğendiğim Sayın İstikbal'i bizi alanında dünyada en iyi şekilde temsil etmesinden dolayı tebrik ediyorum. Uluslararası kuruluşlarda başkan, başkan yardımcısı olmak zorken bu göreve 3. kez seçilmesi Sayın İstikbal'in başarılı çalışmalarının uluslararası kuruluşlarca da tescil edildiğinin bir göstergesidir.Gurur duyduğumu ifade etmek ister ve ülkemizde uluslarası kuruluşlarda daha fazla temsilcilerimizin olmasını dilerim. Jale Nur ECE
Tuncay Çehreli 12 yıl önce
Cahit kaptanı tüm içtenliğimle kutluyorum. Böyle bir başarıyı devam ettirmenin en az onu elde etmek kadar zor ve önemli olduğunu düşünüyorum ki, Cahit kaptan bunu ikinci kez gerçekleştirmiştir. Bu noktada bizlere düşen ise, Cahit kaptanı sadece tebrik etmek değil, bir kez daha üstlendiği bu önemli görev ile ilgili ihtiyaç duyabileceği her türlü yardım ve desteği sağlamaktır.Kapt.Tuncay ÇEHRELİ
Fatih Yılmaz. 12 yıl önce
Ülkemizi IMPA'da 3 dönemdir başarıyla temsil eden Sn. Cahit Kaptanı en içten dileklerimle tebrik ediyor, bir sonraki dönemde kendisini IMPA Başkanı olarak göreceğimizi düşünüyor, temenni ediyorum. Saygılar, selamlar. Fatih Yılmaz.
31
az bulutlu
banner102
banner93
Namaz Vakti 08 Ağustos 2022
İmsak 04:19
Güneş 06:00
Öğle 13:15
İkindi 17:07
Akşam 20:20
Yatsı 21:54
Günün Karikatürü Tümü