banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Kariyer Günleri Türkon Holding ile başladı

İTÜ Denizcilik Fakültesi Geleneksel Kariyer Günleri Türkon Holding ile başladı. Konferans Türkon Holding’in tanıtımıyla ilgili sunum ve videolarla başladı.

GÜNCEL 27.04.2010, 08:49
Kariyer Günleri Türkon Holding ile başladı

10. Geleneksel Kariyer Günleri Türkon Holding ile başladı

İTÜ Denizcilik Fakültesi Geleneksel Kariyer Günleri Türkon Holding ile başladı.

Kaşif Kalkavan Denizcilik İnsan Kaynakları Müdürü Kaptan Musa CIBIROĞLU,Güverte Enspektörü Kaptan Ahmet EFE,Makine Enspektörü Zülal BÜYÜKSOY'un katılımlarıyla geniş bir katılımla gerçekleşti.

Konferans Türkon Holding’in tanıtımıyla ilgili sunum ve videolarla başlarken ilk sözü Sayın Ahmet EFE alarak genç zabit adaylarına kariyer planlarını hazırlarken ileriye dönük çok geniş düşünmeleri gerektiğini hatırlattı.

Kısa vadeli  değil geleceği çok iyi yorumlamaları gerektiğinin üzerinde ısrarla durdu.Özellikle Denizcilik Fakültesi Mezunları’na karada da nitelikleri sebebiyle ihtiyaç duyulduğunu  ve genç zabit adaylarının kendilerini bu yönde de geliştirmeleri konusunda öğütte bulundu.Daha sonra söz alan Sayın Zülal BÜYÜKSOY Denizcilik Fakültesi’nde geçirdiği yıllardaki anılarını ve mesleki hatıralarını anlattı.Soru-cevap kısmıyla devam eden konferansta son olarak söz alan ve Fakülte fitness salonunun yapımında büyük katkısı olan  Sayın Musa CIBIROĞLU mezun olduğu okuluna,yuvasına gelip ülkemizin en değerli zabit adaylarıyla birlikte olmaktan duyduğu heyecan ve mutluluğu dile getirdi.Etkinlik öğrenci ve şirket yetkililerinin karşılıklı sohbetleriyle birlikte kampus içerisinde devam etti.


Yorumlar (0)
-3
az bulutlu
banner102